قیمت باسکول صنعتی دیجیتال جاده ای

آیا تاکنون به تعیین نوع و روند انتخاب قیمت باسکول های دیجیتال توجه کرده اید؟ باسکول های صنعتی جاده ای چگونه و بر چه اساسی قیمت گذاری می شوند؟ آیا قیمت کمتر متناسب با کیفیت عالی نوعی توهم هست یا امکان پذیر است؟
مدیران صنایع مختلف، مسلم است که هوشمندانه کار می کنند، که توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند و بنیانگذار یک سازمان موفق شوند.
این عزیزان صد در صد، به قیمت باسکول توجه دارند، همچنان می دانند که در تعیین قیمت ها، فقط مواد مصرفی و مثلاً وزن صفحه باسکول دیجیتال (با در نظر گرفتن ظرفیت باسکول دیجیتال) نیست و بسیاری از پارامترهایی که به چشم دیده نمی شوند در روند قیمت گذاری باسکول های صنعتی دیجیتال بخصوص جاده ای تاثیرگذار می باشند.
چیزی که یا ابهامی که پیش می آید، قیمت پایین با کیفیت بالا می باشد که بسیاری از همکاران گرامی (رقبای هر صنف)، ادعای آن اجرای آنرا دارند و بعضاً بسیاری از خریداران هم متاسفانه آنرا می پذیرند.
اما حقیقت این است که امروزه نمی توان یک کیفیت عالی را با قیمت پایین برای هر محصولی من جمله باسکول های دیجیتال جاده ای بدست آورد.
مگر مانند شرکت صنعتی کسری که با اجرای متفکرانه و سیاست کاری بسیار دقیق، توانسته است هزینه ها را تا حدی کاهش داده و بدونه تغییر در کیفیت توانسته است قیمت های متعارف تری را به خریداران ارائه دهد.
شما می توانید برای خرید باسکول های دیجیتال مناسب سازمانتان مانند بخش جاده ای، در ظرفیت های مختلف، با مشاوران ما در تماس باشید و به جزئیات مشخصات فنی را از ما دریافت کرده و سپس قیمت باسکول های جاده ای شرکت کسری را با دیگر عزیزان مقایسه کنید.
خاطر نشان می کنم مشخصات فنی یکسان باسکول دیجیتال شرکت کسری را با قیمت های رقبایمان مقایسه کنید، نه با مشخصات فنی مختلف.
قبلاً از اینکه مشتریان هوشمندانه باسکول های دیجیتال، را انتخاب می کنند، تشکر فراوان را خواهیم داشت.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید