قیمت باسکول فرغون دیجیتال صنعتی در تبریز

باسکول فرغونی دیجیتالی چیست؟ در کدام صنعت به کار می رود؟ قیمت دستگاه های توزین صنعتی دیجیتال ذکر شده سایت کسری، بر اساس چه معیارهایی تعیین می شود؟ آیا قیمت فروش در شهرهای دور و نزدیک مثل تبریز و قشم متفاوت است؟
در ادامه مطلب سعی بر این است تا جوابهای کوتاه و مفید داده شود که از حوصله خواننده خبر خارج نبوده و در ضمن اطلاعات مفیدی در اختیارش قرار بگیرد سپس به شهرهایی مانند تبریز و قیمت ها پرداخته می شود.
فرغون در واقع یک لگن مختلف الاظلاع است که چرخدار بوده و حمل موادی مانند خوراک دام، گچ، سیمان و … را برعهده دارد و به همین دلیل دو دسته در عقب آن کمک به هل دادن فرغون می کند.


باسکول فرغونی دیجیتالی:

با توجه به تعریف فوق و عکس مقابل، شکل کلی و کاربرد آن مشخص است. تنها تفاوت و مهم ترین فرق باسکول توزین دیجیتالی و فرقون معمولی، این است که باسکول فرغونی می تواند عملیات توزین مواد داخل لگن را نیز انجام دهد. حسگر وزنی که در باسکول های دیگر استفاده می شود، در این دستگاه جالب نیز استفاده می گردد.
یک ابتکار بسیار عظیم در این صنعت، افزایش تعداد چرخها به شکل اولیه فرقون که در ذیل می بینید است که هم ظرفیت توزین و هم حمل مواد را آسانتر کرده است.


باسکول فرغونی دیجیتالی:

البته مدل چهارچرخ یا کمپرسی دیجیتالی و هاپر دیجیتال به طور کل در صنعت دام و طیور بیشترین کاربرد را دارند و کمتر در پروژه های ساختمانی طرفدار دارند.
در دامداری و مرغداری های صنعتی امروزی، باسکول های فرغونی صنعتی با چهار چرخ خدمات ارزنده ای در تهیه خوراک دام و دقت در آن، به صاحبان صنعت اشاره شده، کرده است.
قیمت باسکول های فرغونی دیجیتال، همانطور که از مطلب بالا می توان کمک گرفت، با توجه به ظرفیت، حجم لگن و تعداد چرخ و قابلیت درب های متحرک و سطح شیبدار کف برای سهولت خارج شدن خوراک دام، متفاوت است.
ارائه قیمت فروش در تمام استان های ایران و شهرهای مختلف مانند تبریز، مراغه، لاهیجان، شیراز، کرج و تهران و روستاهای تابعه، یکسان است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید