قیمت باسکول نیسانی در مدل های مختلف

باسکول 8 تن 8 تنی

قیمت باسکول نیسانی 10 تنی جاده ای، در بازار ایران عمدتاً با توجه به نرخ دلار و آهن محاسبه می شود و باید گفت که قیمت باسکول نیسان کش با توجه به کیفیت این باسکول ها به صورت مناسبی در وب سایت کسری به شما، اعلام می شود.

باسکول نیسانی یکی از مدل های مختلف باسکول های تولیدی می باشد، قیمت این محصول به گونه ای قرار داده شده است که افراد متقاضی به راحتی بتوانند این محصول را برای صنایع تجاری خود خریداری کنند.

قیمت باسکول نیسانی

این باسکول کیفی نیسان در بازار تجاری کشورمان با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می شود و برای هر نوع مدل این محصول با توجه به کارایی و کیفیت محصول مربوطه قیمتی ویژه قرار داده شده است.

تولید باسکول نیسانی در مدل های متنوع

قیمت باسکول نیسانی

این باسکول های مصرفی برای نیسان در مدل ها و انواع مختلف برای مشتریانی با مصارف گوناگون تولید و تهیه شده است.

مزایای ساختاری باسکول های نیسانی

این محصول باسکول مخصوص به نیسان در میدان بارهایی مورد استفاده قرار میگیرند که می خواهند وزن بار را به همراه نیسان مقایسه و اندازه گیری کنند.

این محصول با کیفیتی و ساختاری عالی به تولید رسیده است و می توان از ویژگی های ساختاری این محصول و مزایای کیفی آن این گونه نام برد که:

 • قابلیت نصبی سریع و بسیار آسان
 • مقاوت بسیار عالی و بالا
 • قابلیت جابه جایی و حمل بسیار آسان
 • نصب باسکول به صورت برجسته
 • نصب محصول باسکول به شکل همسطح
 • اشغال حجم کمی از مکان

خرید و فروش مستقیم محصول باسکول نیسان

در این خرید و فروش مستقیم باسکول های کاربردی نیسان، خریداران می توانند به صورت مستقیم با فروشنده این محصول ارتباط برقرار کرده و محصول مورد نیازشان را تهیه کنند.

تجارت عمده باسکول نیسانی

تجارت باسکول های کیفی مخصوص به اندازه گیری نیسان در بازار صنعتی به صورت عمده نیز صورت انجام می شود و خریدارانی که به حجم بالایی از این محصول باسکول در صنعت خود نیاز دارند می توانند در این شرایط فروش عمده محصول مورد نظرشان را با قیمتی مناسب تهیه و خریداری کنند.

فروش غیرمستقیم باسکول در انواع گوناگون

قیمت باسکول نیسانی

این خرید و فروش غیرمستقیم باسکول نیسانی در فروشگاه آنلاین صورت می گیرد.

فروش باسکول نیسان و قیمت باسکول کسری

خریداران و متقاضیان این محصول کاربردی می توانند به سایت اینترنتی مربوطه مراجعه کرده و محصول باسکول مخصوص به نیسان را در انواع و مدل های مختلف به صورت غیرحضوری و غیرمستقیم تهیه و خریداری کنند.

قیمت ها در این سایت مقطوع بوده و با شرایط تضمین کیفیت محصول به خریداران ارائه می شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید