قیمت باسکول های دیجیتالی در بازار تهران

قیمت باسکول های دیجیتالی در بازار تجاری و صنعتی بزرگ تهران به گونه ای قرار داده شده است که مناسب برای تمامی خریداران و صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک ایرانی باشد.

باسکول دیجیتال با فناوری های نوین و به روز به تولید می رسند و محصول نام برده شده در بازار تجاری شهر بزرگ تهران دارای قیمتی بسیار مناسب می باشند.
و این قیمت مصوب شده برای این باسکول های دیجیتالی و مدرن به گونه ای می باشد که بتواند برای تمامی متقاضیان به صرفه و اقتصادی باشد.

قیمت باسکول های دیجیتالی

قیمت باسکول های دیجیتالی

باسکول های دیجیتالی برای صنایع و مشاغل بزرگ و گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو این محصول در بازار تجاری کشور قیمتی بسیار مناسب را به خود اختصاص داده است که تمامی مشتریان و متقاضیان بتوانند به راحتی این محصول باسکول دیجیتالی را برای حرفه خود خریداری کنند.

فروش محصول باسکول دیجیتالی با قیمتی مناسب

باسکول های دیجیتالی در انواع مختلف به تولید می رسند و هر نوع آن بسته به کارایی وارده قیمت هایی را به خود اختصاص داده اند.
و قیمت این محصول صنعتی و تجاری در کشور بسیار مناسب برای جامعه ی خریداران می باشد.

بازار تهران مرجع فروش برای باسکول دیجیتالی خوش قیمت

بازار تهران، یکی از بازارهای قابل اعتماد ایرانی می باشد و این بازار بزرگ صنعتی و تجاری ایران محصول باسکول های دیجیتالی باکیفیت و مدرن را در خود جای داده است.

متقاضیان این محصول صنعتی باسکول دیجیتال می توانند برای رفع نیاز خود به بازار تهران مراجعه کنند و محصول درخواستی خود را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

فروش باسکول های مدرن و دیجیتالی به صورت عمده

در بازار تهران می توانید باسکول های مدرن دیجیتالی را به صورت عمده نیز خریداری کنید. این فروش عمده برای صاحبان مشاغل بزرگ و گسترده می باشد که برای صنعت خود به حجم بالایی باسکول مصرفی نیاز دارند.

خریداران باسکول های دیجیتالی در کشور

قیمت باسکول های دیجیتالی

باسکول محصولی است برای اندازه گیری وزن اجسام و این محصول برای اندازه گیری حجم بزرگی از اجسام به کار برده می شود.

کارایی این محصول در صنایع و تجارت های بزرگ است و خریداران ویژه این محصول نیز تاجران و صنعت گران این حرفه های صنعتی گسترده و بزرگ می باشند.

خریداران محصول باسکول ها این محصول را در مکان های صنعتی و حرفه ای زیر مورد استفاده قرار می دهد.

 • در کارگاه های بزرگ تولیدی
 • در صنایع دامی و پرورشی
 • در میدان های بار
 • در بازارهای تجاری میوه و تره بار

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید