قیمت باسکول کامیون کش 50 تن جاده ای کسری

قیمت باسکول کامیون کش 50 تن را با مراجعه به کارشناسان وب سایت کسری باسکول، بهترین فروشنده در صنعت توزین، می توانید بدست آورید. همچنین از قیمت روز انواع باسکول های  صنعتی دیجیتال، مانند باسکول کامیون کش 40 و 30 تن تک و جفت، باسکول 60 تن تریلی کش و خاور کش 20 تن جاده ای مطلع شوید و با توجه به نیاز خود، از بهترین باسکول های دیجیتالی بهره مند گردید.
ابتدا توضیحاتی مختصر پیرامون دستگاه صنعتی فوق داده خواهد شد که اصولاً باسکول های جاده ای چه هستند و در کجا کاربرد دارند. سپس از نحوه کار شرکت و خدمات پس از فروش و نحوه بدست آوردن قیمت روز صحبت می شود.

باسکول صنعتی جاده ای:

باسکول های جاده ای، برای توزین همه محصولات اعم از مایع، جامد و گاز به همراه وسیله نقلیه هایی مانند تریلر، کامیون، خاور، نیسان و وانت کاربرد فراوان دارند.
این بدین معنی است که در بسیاری از گمرکات، کارخانجات، پروژه های عمرانی مانند ساختمان سازی، راهسازی و سد سازی و هزاران مکان صنعتی و غیر صنعتی استفاده می شوند.
خب همانطور که معلوم شد، با توجه به نوع وسیله نقلیه مثل تریلر و کامیون، ظرفیت باسکول ها هم متغیر هستند.

انواع باسکول های جاده ای:

با توجه به ظرفیت توزین به شرح ذیل می باشند:

 • 200 تنی برای توزین دامپ تراک
 • 120 تن 24 متری مخصوص تریلر با یدک و صادراتی
 • 100 تنی 18 متر صادراتی مناسب تریلی
 • 80 تن 16 متری مناسب صادراتی برای باسکول تریلی کش
 • 60 تن معروف به تریلی کش
 • 50 تنی معروف به کامیون کش
 • 30 تن موسوم به تک کش
 • 20 تن خاورکش
 • 10 تن خاور و نیسان
 • 8 تن وانت ونیسان

در عنوان صفحه صحبت از باسکول های صنعتی 50 تن شده است که شرح مختصر ذیل در ادامه داده شده است.

باسکول کامیون کش 50 تن جاده ای:

باسکول 50 تن کامیون کش
دستگاه توزین کامیون ها، معروف به کامیون کش هستند.
باسکول های کامیون کش 50 تن دیجیتالی به علت سرعت بالای توزین در اماکن زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. این باسکول ها را به سه صورت تمام فلز، تمام بتن و مرکب (نیم بتن نیم فلز) ساخته می شوند. در این باسکول ها امکان  اتصال به رایانه، نمایشگر و پرینتر وجود دارد. دقت کار در این باسکول ها به صفحه ی اصلی که کامیون روی آن قرار می گیرد و همچنین به حسگر الکترونیکی به کار رفته در آن، بستگی دارد.
در تصویر ذیل، عکس باسکول کامیون کش 50 تن موسوم به باسکول 8 متری از جنس صفحه فلزی برای توزین کامیون، مشاهده می شود.

قیمت باسکول کامیون

قیمت فروش انواع باسکول جاده ای:

قیمت فروش باسکول های صنعتی بخصوص جاده ای، با هم متفاوت هستند و حتی با یک ظرفیت مشابه مانند 50 تن، به دلیل تفاوت در جنس صفحه پلاتفرم و مارک لودسل، اختلاف زیادی دارند.
باسکول های صنعتی جاده ای، کاربری های متفاوت دارند و مورد به مورد برای هر مشتری می بایست نیازسنجی شده و دستگاه توزین دیجیتالی مناسب پیشنهاد شود.

قیمت باسکول جاده ای

بر این اساس در نظر گرفته شد، که قیمت هر مدل و ظرفیت پس از نیاز سنجی به مشتریان عزیز اعلام شود تا اطلاعات غیر مرتبط به آنها داده نشده و ذهنشان بهتر بتواند انتخاب صحیح متناسب با نیاز سازمانشان انجام دهد.

خدمات پس از فروش باسکول صنعتی:

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در صنعت توزین دیجیتالی و حتی غیر دیجیتال، سرویس های لازم بعد از نصب و پیاده سازی دستگاه مثل 60 تن یا 50 تن، خدمات پس از فروش دستگاه ها بخصوص  باسکول جاده ای می باشد.
نکته مهم عمل کردن به تعهدات مبنی بر خدمات پس از فروش در قرارداد و حتی لفظی می باشد.
شکایت بسیاری از مشتریان قدیمی شرکت های دیگر حتی در صنایع دیگر، بیشتر نارضایتی از عدم پاسخگویی و حتی عدم عرضه بموقع سرویس یا خدمات پس از فروش برای مشکلات پیش آمده ی ناگهانی، کاربران می باشد.
کسری باسکول به این موضوع بسیار با وسواس نگاه کرده است و شعار ما این است: خریداران ما، یکبار مصرف نیستند.
با ارائه سرویس های مناسب، رفع مشکل مشتریان در زمان بسیار کم، مهم تر از همه، پاسخگویی و دادن آرامش و اعتماد جهت رفع نقص پیش آمده، حتی در زمانهای غیر اداری تا 12 شب، از ویژگی های بسیار بسیار مهم تیم صنعتی کسری می باشد.

باسکول 50 تن

توجه داشته باشید که رعایت اصول مشتری مداری بسیار هزینه بر است، که می تواند روی قیمت ها اثر گذاشته و باعث افزایش آنها بشود ولی هماطور که تمام کاربران و مشتریان ما می دانند، از لحاظ قیمت (و ارائه قیمت روز) با توجه به کیفیت و گارانتی های اشاره شده (15 سال صفحه پلاتفرم و 5 سال حسگر وزن)، به جرات ادعا می کنیم که حتی پایین تر از نرخ روز انواع باسکول های مشابه می باشد.
کسری باسکول، با کم کردن سود و دادن امتیازات بالا، محبوبیت بسیار زیادی در صنعت توزین دارد.
فراموش نکنید: یک خرید عالی بخصوص در دستگاه های صنعتی با مصرف روزانه، داشتن آرامش و حس خوب پس از خرید است.

شما هم اکنون می توانید از قیمت های به روز شده ی این محصولات در بازار صنعت ایران و کسری باسکول به راحتی اطلاع یابید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید