قیمت بهترین باسکول دیجیتال 100 کیلویی

آیا از قیمت فروش بهترین باسکول های دیجیتال که ظرفیتی تا 100 کیلویی را می توانند تحمل کنند، اطلاعاتی دارید؟ بهترین سایتی که می توان انواع باسکول اعم از دیجیتال را از آن خریداری کرد، چه نام دارد؟
باسکول هایی که توان و ظرفیت اندازه گیری تا وزن 100 کیلویی را دارند، اغلب در سوپر ها و مغازه های فروش مواد غذایی، مورد استفاده قرار می گیرند. بر اساس نوع باسکول دیجیتال 100 کیلویی، دقت های اندازه گیری متفاوت بوده و اغلب در حدود 20 گرم می باشد. البته جالب است بدانید که در برخی از گونه های باسکول دیجیتال 100 کیلویی، امکان تغییر در دقت اندازه گیری بر اساس نوع کالا، ممکن خواهد بود.
بر اساس برند و کارخانه هایی که تولید و عرضه انواع باسکول ها اعم از دیجیتالی در وزن های مختلف را بر عهده دارند، قیمت فروش هم در بازار متفاوت می باشد.
خریدار هایی که قصد تهیه بهترین و مقاوم ترین باسکول دیجیتال 100 کیلویی را دارند، می توانند از قیمت فروش این محصول در بازار، از طریق سایت های معتبر و مرتبطی که در این حوزه فعالیت دارند به دست آورند.
بهترین باسکول دیجیتال 100 کیلویی، با برند های سند، محک، بی نظیر و از این قبیل در بازار فروش قابل دسترسی می باشد.
بازار صنعت ایران، یکی از سایت های مشغول در زمینه فروش انواع دستگاه های صنعتی دیجیتال می باشد که در خصوص قیمت و مسائلی از این قبیل، اطلاعاتی را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید