قیمت بهترین مارک ترازوی وزن کشی ایرانی

بهترین مارک ترازوی وزن کشی ایرانی با قیمت مشخص شده ای وارد بازار های معاملاتی می شود. این دستگاه ها در فروشگاه های اینترنتی بر اساس لیست قیمت های ارائه شده به فروش می رسد.

با اندکی دقت در بازار های ایرانی و خارجی در می یابیم که به منظور وزن کشی و توزین انواع مختلفی از دستگاه ها وارد بازار می شود که نمونه بارز شان ترازوی وزن کشی می باشد.

انواع ترازو در بازار

بهترین مارک ترازوی وزن کشی

در بازار های ایرانی انواع و اقسام ابزار ها و لوازم به فروش گذاشته می شود که هر کدام از آن ها بر اساس ساختاری که دارند دارای کارایی مشخصی هستند. نمونه ای از این موارد ابزار هایی هستند که به منظور وزن کشی و توزین مورد کاربری قرار می گیرند. این دستگاه ها در نمونه های متفاوت هستند که هر کدام از آن ها دارای ظرفیت مشخص شده ای هستند. چند نمونه از این موارد به قرار زیر است:

بهترین مارک ترازوی وزن کشی

گفتیم که توزین و وزن کردن در زمینه های مختلفی مورد توجه قرار می گیرد و معمولا از توزین یک جسم یک گرمی شروع می شود و تا یک دام 2 تنی و یا بیشتر ادامه دارد. بنابراین دستگاه های مورد نظر باید در نمونه های مختلفی باشند تا کارایی خود را به نمایش بگذارند. در زمینه تولید این لوازم شرکت های مختلفی فعالیت دارند. بهترین مارک ترازوی وزن کشی به طور عمده وارد بازار ها می شود تا پاسخگوی تقاضای عمده مشتریان باشد. نمونه ای از این موارد ترازوی وزن کشی است که در این جا می خواهیم نام چند مارک معروف از آن ها را معرفی کنیم که به قرار زیر است:

 • مارک تولیدی باسکول حداد ماهر
 • مارک تولیدی باسکول پند توزین
 • مارک تولیدی باسکول فراسو توزین
 • مارک تولیدی باسکول پارس سنتز
 • مارک تولیدی باسکول تراز الکتریک

قیمت بهترین مارک ترازوی وزن کشی

بهترین مارک ترازوی وزن کشی

مشتریان وقتی در بازار ها برای خرید بهترین مارک ترازوی وزن کشی مراجعه می کنند به اولین چیزی که توجه می کنند قیمت ها می باشد. زیرا اغلب از روی قیمت ها حدس سطح کیفی محصولات را می زنند و بنا را بر این می گیرند که قیمت ها هر چه گران تر باشد سطح کیفی محصولات بهتر و قابل قبول تر خواهد بود. در صورتی که این گونه نیست و عوامل دیگری هم بر قیمت بهترین مارک نرازوی وزن کشی تاثیر گذار می باشد. در ادامه به بیان این موارد می پردازیم:

 • نحوه فروش ترازوی وزن کشی
 • ظرفیت ترازوی وزن کشی
 • شرکت تولید کننده ترازوی وزن کشی
 • نوع ترازوی وزن کشی
 • میزان عرضه و تقاضای ترازوی وزن کشی

ترازوی وزن کشی ایرانی

با پیشرفت علم و تکنوبوژی کشور ایران در زمینه تولید انواع مختلف دستگاه ها به خصوص ترازوی وزن کشی بسیار فعال و البته موفق می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید