قیمت ترازوی دیجیتال مخصوص باشگاه پرینتردار

باسکول یا ترازوی دیجیتال در انواع و اقسام مختلف مثلاً مخصوص باشگاه یا داروخانه، صنعتی مخصوص کارگاهها (آویز، تره باری، کفه ای) و فروشگاهی مخصوص میوه فروشی، جاده ای مخصوص وسایل سنگین و میدانی با طراحی دو مدل پرینتردار و یا بدونه پرینتر ساخته و وجود دارد که قیمت آنها نیز متفاوت است.
در خرید باسکول، باسکولت و ترازوی دیجیتال و حتی جاده ایی چه نکاتی برای شما مهم می باشد؟
امروزه با توجه به فناوری جدید و تکنولوژی پیشرفته صنعت اندازه گیری وزن و نیرو ، مواردی مانند حساسیت و دقت اندازه گیری ، مقاومت ، محیط جغرافیائی ، تنوع ، پیچیدگی و در نهایت شکل ظاهری تولیدات این صنعت از باسکول تا ترازو از لحاظ فنی تغییرات قابل تو جهی دارند.
در خرید باسکول داروخانه یا باشگاه، باید به مشخصات فنی که بروز باشند نیز توجه بفرمائید.
یکی از این مشخصات، دقت و دیگری استقامت بالا است.
کفه ترازوی مخصوص باشگاه عرضه شده در وب سایت از تسمه تردمیلی است که تا 1000 مرتبه توزین نفر را متحمل شده و گارانتی 48 ماهه بدونه سکه این نوع ترازوی باشگاهی دیجیتال، دلیلی بر کیفیت عالی و ادعای اشاره شده در بالا برای گروه می باشد.
بحث دیگر در تولیدات جدید، پرینتردار بودن ترازوی مخصوص باشگاه است که در مدل قد و وزن ارائه شده و با نگهداری اطلاعات شخص و امکان مقایسه، به سلامتی افراد کمک بسیار بزرگی می کند.
قیمت فروش ترازوی باشگاهی دیجیتال پرینتردار، بیشتر از نوع بدونه پرینتر است که با توجه به سفارش مشتری، انجام پذیر می باشد.
قیمت انواع ترازوی دیجیتال با پرینتر یا بدونه آن، مخصوص باشگاه یا مغازه به همراه مشخصات فنی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید