قیمت ترازو باسکول نفرکش مخصوص باشگاه

ترازو باسکول نفرکش مدل قد و وزن پرینتردار جدید، دارای امکان وزن کشی تا 300 کیلوگرم و اندازه گیری قد تا 200 سانتی متر مخصوص باشگاه، هتل، مراکز دولتی و تجاری با قیمت مناسب در اختیار مدیران مرتبط قرار می گیرد.
در ابتدا توضیح مختصر در ارتباط با دستگاه دیجیتال توزین انسان، داده می شود و سپس روی مدل و قیمت مختصر اشاره خواهد شد.

ترازو باسکول نفرکش مخصوص باشگاه چیست؟

همیشه انسانها نیز نیاز توزین وزن خود را احساس کرده و حتی به این می اندیشیدند که قد خور را بدانند، خوب است.
بر اساس این نیاز واحد توزین کیلو گرم و و احد طول متر را انتخاب کرده و بر اساس آن نیز، بعد از مدتی دستگاه های توزین نفرکش معمولی و بدنبال آن قدسنج را اختراع کردند.

ترازو باسکول نفرکش

با پیشرفت علم پزشکی و نیاز مطالعاتی فردی هر انسان، این دو موضوع در اکثر مواقع و در نتیجه هنگام تولید ترازو باسکول نفرکش، کنار هم دیده شده اند. حتی طبق فرمول های مطمئن، افزایش و کاهش وزن و مقدار آن به بشر اعلام می شود تا بتواند به سلامتی خود و حتی جامعه، یاری رساند.

در ترازو نفرکش مخصوص باشگاه BMI چیست؟


ترازو باسکول نفرکش
وسیله ایی دیجیتال برای توزین انسان بوده و در برخی مدل های مخصوص قد، به قد سنج الکترونیکی تجهیز شده و می تواند BMI نفر را محاسبه و تفاوت قد نفر به وزن را به صورت کمبود یا افزایش وزن نشان دهد.
در بحث ترازو باسکول نفرکش به صورت تخصصی، افراد نیازمند دانستن اضافه وزن یا کمبود آن می باشند تا بتوانند برنامه ریزی دقیقی برای تعادل وزن خود بدست آورند.
بحث وزن نفر به قد آن بستگی دارد، به طوریکه فرمولی تهیه شده با مضمون، تقسیم وزن بر حسب واحد کیلوگرم بر مجذور قد به واحد متر است.

قیمت ترازو نفرکش

قیمت ترازو باسکول نفرکش:

مسلم است که قیمت ترازو باسکول مدل قد سنج با قد و وزن تفاوت داشته و همینطور است تفاوت مشخصات فنی دو ترازوی نفرکش قد و وزن که می تواند قیمت را متفاوت کند.

قیمت ترازو نفرکش

ترازو باسکول نفرکش مخصوص باشگاه ارائه شده در این مرکز، با توانایی وزن کشی روزی هزار نفر بهترین انتخاب برای مراکز ورزشی، تجاری، بهداشت، رستورانهای مراکز دولتی می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید