قیمت ترازو باشگاهی دیجیتال قد و وزن جدید

آیا می دانید جدید ترین ترازو یا باسکول دیجیتال باشگاهی قد و وزن (مخصوص باشگاه، داروخانه ای، ورزشی) با ظرفیت 300 کیلوگرم در گروه صنعتی وب سایت حاضر تولید و با قیمت خرید بسیار مناسب در دسترس همگان می باشد؟
ترازو یا باسکول باشگاهی مدل قدیم وب سایت حاضر، قابلیت اندازه گیری قد تا استاندارد 200cm و توزین انسان تا ظرفیت 250 کیلوگرم را داشته است که در نوع خود جزء معدود ترازو باسکول های دیجیتال قد و وزن با قابلیت های ذکر شده بوده است.
البته نوع ترازو باشگاهی وزن شرکت کسری، نیز با ظرفیت 250 کیلوگرم و با قیمت مناسب موجود بوده است.
مدل جدید و تولید شده در گروه صنعتی کسری، عالی ترین و حداکثر رقم ظرفیت وزن انسان را که تاکنون در ایران تولید نشده است، به شما ارائه می دهد.
ظرفیت 300 کیلوگرم هم برای ترازو نوع قد و وزن دیجیتال و هم برای باسکول وزن تنها با قیمت های معقول و بی نظیر موجود است.
چیزی که بسیار شگفت انگیز تر است، رژیم غذایی و منوی ارزشهای کالری موجود در هر میوه یا خوراکی معمول و مورد استفاده غالب مردم می باشد.
یعنی علاوه بر BMI و SBA، شما می توانید رژیم غذایی خود را با دانستن مقادیر کالری مواد غذایی مصرفی، خودتان کنترل نمایید.
ترازو باشگاهی دیجیتال جدید قد و وزن، قابلیت سکه خور بودن، پرینتر و ریموت را نیز مانند مدل قبل، دارد.
همینطور گارانتی های بلند مدت 3 سال برای مدل سکه ای و 4 سال برای مدل غیر سکه ای به مشتریان خود ارائه می کند.
قیمت فروش این دستگاه های دیجیتال، با توجه به قابلیت های جدید آن، کمی بیشتر از قیمت مدل قبل می باشد که ارزش این قیمت گذاری را دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید