قیمت تمام شده باسکول فلز 60 تنی جاده ایی

آیا برایتان قیمت باسکول فلز 60 تنی نسبت به بتنی آن، مهم است؟ قیمت تمام شده انواع باسکول های فلزی و نیم فلز نیم بتن نسبت به بتنی پیش ساخته جاده ایی، بدلیل تورم ناشی در جامعه، روی اجسامی مانند آهن و طلا، همیشه بیشتر است.
سوال بالا در واقع برای صاحبان کارخانجات صنعتی و پروژه های ساختمانی که اساساً با وسواس انتخاب دستگاه های خود را انجام می دهند،  به لحاظ کیفتی، نیازسنجی و کمیتی (قیمت و ظرفیت مثلا: 60 تنی جاده ایی)، صد البته که مهم است.
علت این است که کاربران محترم، دوست ندارند طبق عرف معمول جامعه که مثلاً همه می گویند بتنی یا بتن فلز، انتخاب نامناسبی انجام دهند.
برای صاحبان صنایع مختلف، کیفیت همراه با قیمت مناسب است که در وهله اول بایستی طبق نیاز سازمانشان تعیین نوع شود.
در نیازسنجی اگر باسکول جاده ایی دیجیتال تمام فلز 60 تنی (تریلی کش) تشخیص داده شود، جدا از قیمت، صددرصد، آنرا انتخاب خواهندکرد و برعکس اگر نیازی به باسکول تمام فلز یا نیم فلز 60 تنی نباشد و تشخیص مشاوران، باسکول بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه باشد، دیگر خرید باسکول فلز 60 تنی ضروری به نظر نمی رسد.
در بحث باسکول های فلزی بخصوص ظرفیت 60 تنی تریلی کش، قیمت تمام شده تقریباً 2 برابر قیمت دستگاه توزین جاده ایی بتن فلز یا بتنی می باشد.
قیمت تمام شده در ابتدای امر اشاره شده است که مستقیم از تورم بازار، روی نرخ آهن و شمس، نشات می گیرد.
عوامل پیش بینی نشده نیز در هنگام عملیات اجرایی، می تواند هزینه بر بوده و برقیمت تمام باسکول بخصوص 60 تنی اثر بگذارد.
در نهایت این نکته نیز قابل توجه است که باسکول های فلزی و بتنی جاده ایی 50 تنی کامیون کش، قیمت تمام شده ی کمتر از دستگاه های توزین 60 تنی دارند که در جای خود آنها نیز باید بر اساس نیاز واقعی سازمانها پیشنهاد داده شوند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید