قیمت خرید باسکول صنعتی 5 تنی کفه ای کسری

قیمت خرید، نرخ فروش، عرضه و مشاوره دستگاه های توزین با کاربرد در صنعت، از باسکول 1 تنی تا 5 تنی معروف به کفه ای و نمایشگر جدا، در وب سایت کسری، برای تمام مشتریان و مصرف کنندگان، بروزرسانی شده و آماده اعلام است.
ارزیابی قیمت خرید و فروش اغلب بر اساس یکسری فاکتورهای مشخص و هزینه بر در روند تولید تا ارسال باسکول به دست مصرف کننده، شکل می گیرید.
فکر کردیم اگر در ابتدا، مخاطبان خود را با انواع دستگاه توزین کفی یا کفه ای آشنا سازیم، مقاله حاضر مفید تر باشد.

باسکول کفه ای یا کفی چیست؟

دستگاه های توزین به اشکال مختلف تولید می شوند.
یکی از انواع دستگاه های توزین در صنعت، باسکول هایی است که یک صفحه در ابعاد مربع یا مستطیل از 100*100 تا 100*200 سانتی متر دارند و حتی به صورت سفارشی با ابعاد موردنیاز مشتریان، تولید می شود.
باسکول های دیجیتال صنعتی کفه ای در ظرفیت های 1، 2، 3 و 5 تنی به بازار عرضه می شوند.
باسکول های کفه ای بر اساس نوع کاربردشان که صفحات با ابعاد بیشتر نسبت به باسکولت صنعتی دارند، در بخشهای مختلف کارگاهی و انباری و … بسیار مورد استفاده قرار می گیردند.

باسکول کفه ای 5 تنی

حتی باسکول های صنعتی 1 تا 5 تنی، می توانند با 4 لودسل ارائه شوند که دقت توزین کالا و صحت عملکرد آنرا تضمین می کند.

قیمت باسکول کفه ای 5 تنی:

قیمت خرید باسکول های 5 تنی دیجیتال کفه ای با 4 لودسل کمی بیشتر از تک لودسل است.
از ویژگیهای مهم که در باسکول های صنعتی 5 تنی تا 1 تنی و در نوع کفه ای به چشم می خورد، جدا بودن نمایشگر از پایه آن می باشد.

قیمت باسکول کفه ای

حال بحث مشاوره و دادن اطلاعات مفید پیش می آید تا انتخاب مشتریان در نهایت صحت و درستی به سرانجام برسد.

مشاوره علمی باسکول های صنعتی و روش اتخاذ شده در وب سایت کسری:


مشاوره دادن در صنعت باسکول های صنعتی نیاز به اطلاعات دقیق و بروز شده در زمینه تجهیزات توزین دیجیتالی دارد تا خریداران و کاربران بدونه اتلاف وقت زیاد، در هر کجای ایران و بدونه پرداخت هزینه های اضافی، به خوبی راهنمایی و هدایت شوند.
تیم صنعتی کسری با افتخار اعلام می کند که علاوه بر قیمت خرید و فروش که هر روز کنترل می کنند، به فناوری و تکنولوژی روز باسکول های دیجیتال صنعتی و جاده ای، طراحی محصولات جدید، نیز تسلط کامل دارند و در اکثر اوقات مشاوره های بسیار فنی و دقیق داده و مشتریان انتخاب خوب متناسب با نیاز کاربردیشان، انجام می دهند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید