قیمت خرید ترازو باسکول باشگاهی دیجیتال

قیمت خرید و فروش انواع ترازو باشگاهی دیجیتال جدید را می توانید حدس بزنید؟ آیا بدونه دانستن مشخصات فنی و پایداری انواع باسکول های باشگاهی، ارزیابی بالابودن قیمت یا پایین بودن آن، روشی سنجیده و مناسب است؟
محصولات مختلف و متفاوتی در صنعت ترازو باسکول های دیجیتال باشگاهی یا ورزشی، در کشور عزیزمان ایران تولید می شوند و به بازار عرضه می شوند.
همینطور است که هر سازنده این محصولات باشگاهی دائم با تجربه های بدست آمده و تکنولوژی های جدید، محصولات ورزشی بخصوص باسکول باشگاهی، با قیمت های خرید مختلف به بازار عرضه می کنند.
این محصولات جدید باید حتماً بهتر از انواع مختلفش در همان صنعت باسکول یا ترازو های باشگاهی باشند.
ترازو باسکول های باشگاهی دیجیتال جدید تولید شده و عرضه در سایت کسری باسکول، با خدمات پس از فروش 15 ساله و گارانتی های 4 ساله در نوع بدونه سکه و 3 ساله در مدل سکه ایی، اینکه قابلیت نصب پرینتر را دارند و بسیاری از ویژگیهای توانمند و اساسی در این صنعت، بدونه شک، برترین و بهترین محصول ارائه شده در حال حاضر می باشد.
به قیمت های این محصول چه ترازو باشگاهی وزن و چه ترازو باشگاهی قد و وزن دقت کنید.
قیمت های شرکت کسری با توجه به کیفیت برتر، بسیار معقول بوده و شما با شناخت و تماس با مشتریانمان در سراسر ایران می توانید، با اطمینان بیشتر و اعتماد کامل، خرید خود را به سرانجام برسانید.
شاید بگویید همه ادعای برتر بودن را دارند، قیمت های شرکت، رزومه کاری که در اختیارتان قرار می گیرند، ارتباط مستقیم با خودمان، همه و همه شما را به بی ادعایی ما می رساند.
خواهید دید که این ادعا به صرف تولید ترازو باسکول باشگاهی دیجیتال منتخب در ایران است که در تمام مکانهای ارائه شده به خوبی کار می کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید