قیمت خرید ترازو تمام دیجیتال فروشگاهی کسری

تولید تخصصی باسکول فروشگاهی صنعتی الکترونیکی در وب سایت کسری ادامه داشته و قیمت خرید ترازو تمام دیجیتال فروشگاهی را می توانید به سادگی از طریق شماره های ذیل بدست آورید.
قبل از ارائه قیمت خرید دستگاه ها، توضیحات مختصری در ارتباط با معنی ترازو باسکول دیجیتال و در نهایت به کاربرد این دستگاه ها در تجارت و صنعت صحبت خواهد شد.

ترازو باسکول تمام دیجیتال یا الکترونیکی در واقع چیست؟
ترازو مانند باسکول وسیله توزین اشیا مختلف می باشند که به انواع سبک آنها مانند فروشگاهی، باشگاهی، طلاسازی، قطعه شمار و … گاهی کلمه ترازو و گاهی ترازو باسکول اطلاق می شود.
بحث دیجیتال یا تمام الکترونیکی هم به نوع سیستم توزین گفته می شود.
امروزه فناوری دیجیتال یا تمام الکترونیکی در صنعت توزین، به کرات کاربرد دارد و این بدان معنی است که از حسگرهای وزنی به نام لودسل به جای تیغه و بالشتک استفاده می شود و نوع نمایش وزن هم دیگر عقربه ای نیست.

ترازو باسکول فروشگاهی صنعتی چیست؟
ترازو فروشگاهی به دو دسته تجاری و صنعتی تقسیم می شوند.
نوع تجاری همان است که هرروزه شما خریداران محترم در سوپر ها، پروتئینی ها، عطاری و سبزی فروش مشاهده می کنید که ظاهری زیبا و شیک دارند.
نوع ترازو دیجیتال فروشگاهی صنعتی، کمتر در دید مشتریان قرار می گیرد، برای توزین سبک با ظرفیت کم است مانند ترازو تجاری، اما توزین هایی که به ترازو مقاوم تر نیاز دارد، با آنها انجام می شود.
به طور مثال، بار میوه فروشی با وانت به درب مغازه رسیده و باید تمام آنها به سرعت و به تفکیک وزن کشی شده و در مغازه جابجا شود.
کاربرد ترازو صنعتی تمام الکترونیکی در اینجا مشخص می شود که کاملاً مقاوم و پایدار هستند.
آسیب پذیری کمتری در مقابل ضربه نسبت به ترازو فروشگاهی تجاری دارند.
در زیر انواع باسکول های جاده ای، صنعتی، باسکولت و ترازو دیجیتال را مشاهده می کنید.

ظرفیت ترازو فروشگاهی صنعتی عرضه شده:
ترازو فروشگاهی دیجیتال سایت کسری، در دو ظرفیت 30 و 70 کیلو تولید و عرضه می شوند.
در بخشهای مختلف سایت اطلاعات بیشتری قرار دارد که می توانید با مطالعه آنها، در انتخاب و تصمیم خریدتان راهنمایی شوید.

قیمت خرید این دستگاه ها نیز از طریق بخش فروش، سایت کسری در اختیارتان قرار می گیرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید