قیمت خرید رقابتی باسکول دیجیتال 8 تن هشتگرد

باسکول 8 تن 8 تنی نیسان کش و وانت کش

باسکول کسری، بزرگترین مرجع ارائه تخصصی مورد اعتماد انواع باسکول های جاده ای دیجیتال 8 تن تا 120 تن، با قیمت های رقابتی و ویژه محصولاتش را در تهران، هشتگرد، نظرآباد، شیراز، مشهد، اصفهان و دیگر استانها و شهرهای اطرافشان، نصب و راه اندازی کرده است.
باسکول جاده ای با تکنولوژی روز دیجیتال باید هماهنگ شده و تولید شوند، که بتوانند توزین دقیق کالا با وسیله نقلیه مانند وانت و نیسان مخصوص اندازه گیری وزن تا 8 تن، خاور تا 20 و کامیون تا 50 تن را به همراه داشته باشند.

باسکول دیجیتال 8 تن در باسکول کسری

باسکول های 8 تن دیجیتال به دلیل کاربرد فراوان در صنایع مختلف مانند دامداری، ضایعات، پرس کارتن، پرس آهن و ایستگاه های شیر در مناطقی مانند هشتگرد، خورآذین، ساوه، پیشوا، قرچک و دیگر شهرها و روستاهای مرتبط، طرفداران فراوانی دارند.

بیشتر بدانید:
باسکول 8 تنی به باسکول وانت کش و باسکول نیسانی نیز معروف است.

باسکول نیسان کش 8 تن دیجیتال جاده ای، از طریق وب سایت کسری، با قیمت خرید های باور نکردنی به دست مشتریان و کاربران مورد نظر می رسد.
همانطور که می دانید باسکول نیسان کش 8 تنی باید، فلزی باشد.

مشخصات باسکول 8 تنی وانت کش

ابعاد باسکول نیسان کش 2.5*4 است مخصوص توزین وانت و نیسان می باشد و به همین دلیل موسوم به وانت کش و نیسان کش می باشد.
به صورت، داخل زمین و پلیس راهی قابل اجرا در محل است.

صفحه پلتفرم: فلزی است که موسوم به باسکول تمام فلز وانت یا نیسانی هست.

ابعاد باسکول 8 تن 8 تنی

قیمت باسکول 8 تن کسری

برای تهیه و استفاده از قیمت های رقابتی و کیفیت عالی شرکت کسری، می توانید مشخصات فنی و مکاترونیک باسکول های 8 تن شرکت های مختلف استعلام گرفته و مقایسه نمایید.

قیمت و خرید با کیفیت رقابتی
می تواند هم توان مالی سازمان شما را متعادل نگه دارد و هم از اتلاف وقتتان به دلیل تعمیرات مکرر و عدم پشتیبانی های سریع و لازم جلوگیری نماید. در واقع خرید رقابتی مساوی است با ذخیره مالی و زمانی.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید