قیمت رقابتی باسکول تمام الکترونیکی دیجیتالی صنعتی کفه ای

باسکول های کفه ای سنجش دقیق کسری، با اندازه گیری کاملا ریزبینانه و دیجیتالی، بکارگیری تکنولوژی جدید در تمام قطعات الکترونیکی، جهت استفاده در کارخانجات صنعتی با قیمت های رقابتی باور نکردنی به فروش می رسند.

باسکول های صنعتی
و نیمه سنگین، از نوع کفه ای یا علمک دار، که امروزه تولید شده اند، بسیار با دقت عمل می کنند، که قیمت آنها را نیز افزایش داده است.
محصولی که در تصویر مشاهده می فرمایید از نوع باسکول کفی نصب در شهرستان گرمسار است

باسکول کفه ای

در گذشته هنگام اندازه گیری وزن بار با دستگاه های غیر دیجیتالی امکان خطای توزین زیاد بوده، در حال حاضر با تولید باسکول های تمام الکترونیکی و دارای قابلیت نشان دادن اندازه گیری بار (وزن) به صورت دیجیتالی و بسیار دقیق، این مشکل برطرف شده است.
باسکول کفه ای صنعتی دیجیتالی به ترازو های نیمه سنگین که ابعاد کفه از 100*100 شروع و تا 150*150 ادامه دارد، اطلاق می شود و کفه ترازو از نمایشگر به وسیله یک پایه از کفه باسکول تمام الکترونیکی جدا می شود و با فاصله از کفه قرار می گیرد.

قیمت باسکول کفه ای

صنعتی بودن آنها هم به همین دلیل است که بسته های بار به صورت پالت، فله یا حتی گسترده می تواند به راحتی روی باسکول قرار بگیرد و آسیبی هم به علمک و در نتیجه نمایشگر نرسد.
ضمن آنکه با 4 لودسل به کار رفته، قدرت توزین با دقت بالا، مانند باسکول های سنگین را داشته و در ظرفیت 1 تن تا 5 تن ساخته می شوند. (این دلیل دیگر برای افزایش قیمت است)
توجه نمایید که وجود 4 لودسل در این ترازو باسکول ها قیمت را افزایش می دهد، اما با تمهیدات مختلف، شرکت کسری باسکول دستگاه ها فوق را نیز با قیمت رقابتی بی نظیر به بازار عرضه کرده است.
باسکول های دیجیتالی صنعتی، با قیمت های رقابتی بسیار عالی جهت استفاده در صنعت نساجی و عمده فروشی ها با بکار گیری تمام تجهیزات الکترونیکی در بازار تجارت توزیع شده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید