قیمت روز باسکول 60 تن پیش ساخته بتن آرمه جاده ای

چرا قیمت روز باسکول 60 تن پیش ساخته بتن آرمه جاده ای مهم است؟ چرا قیمت باسکول 60 تن پیش ساخته بتن آرمه بیشتر از بتن فلز می شود؟ چرا به نظر می رسد قیمت انواع این باسکول ها در حال افزایش است؟
در ابتدا باید به سوال اول و ارتباطش با قیمت روز به طور خلاصه جواب داده شود.

قیمت باسکول های جاده ای:

باسکول های جاده ای قیمت های مختلفی، دارند.
قیمت باسکول به ابعاد و ظرفیت مورد نظرشان بستگی دارد.
قیمت روز باسکول های دیجیتال 60 تن و 50 تن یا 120 تنی به دلیل ارتباط با قیمت آهن مهم می شود. افزایش یا نوسان قیمت آهن در بازار ایران، روی قیمت تمام پروژه هایی که به نوعی محصولات مختلف از جنس آهن در آنها مصرف می شود، اثر زیادی دارد.

قیمت باسکول جاده ای

حال می توان به سوال دوم بهتر جواب داد.

قیمت روز باسکول 60 تن پیش ساخته بتن آرمه:

باسکول 60 تن جاده ای پیش ساخته بتن آرمه که به آن باسکول بتنی یا پیش ساخته هم می گویند، در کارخانه تولید کننده باسکول، بتن ریزی با عیار استاندارد می شود و دو تکه 8 متری یعنی 16*3 متر است که کمی گرانتر از باسکول بتن فلزی که در محل نصب بتن ریزی می شود، هست.

توجه:
باسکول های بتنی، مخلوطی از بتن مسلح و میلگرد هستند، اما به دو صورت تولید می شوند:

  • مانند مثال بالا در کارخانه سازنده تولید و عمل می آید و سپس توسط تریلی به محل نصب منتقل می شود. به این مدل بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه می گویند. گارانتی باسکول های پیش ساخته دیجیتال (50 تن و 60 تن) طولانی است.
باسکول 60 تن پیش ساخته

 

  • میلگرد ها در محل نصب بافته و همانجا بتن ریزی می شود که 15 تا 20 روز نیاز به نگهداری و آبیاری دارد تا خوب خشک شود. ( این مدل از دستگاه ها جاده ای دیجیتال، بتن فلز یا نیم بتن نیم فلز نامگذاری شده اند. گارانتی صفحات باسکول نیم بتن (50 تن و 60 تن) معمولاً تا 5 سال است.
قیمت باسکول 60 تن

با پاسخ به سوال بالا، سوال سوم خودبخود جواب داده شده است.
دلیل افزایش قیمت باسکول 60 تن یا 50 تنی نیز همان مصرف آهن آلات، بتن در صفحه، قطعه وارداتی دیجیتالی به نام لودسل ها، هزینه های دیگر و سربار (دستمزد کارگران، هزینه آب و برق و موارد دیگر) که در تورم خودبخود افزایش می یابد، می باشد.

 

قیمت باسکول پیش ساخته

آنچه توضیح داده شد، به اختصار و برای آگاهی عزیزان مصرف کننده انواع باسکول های جاده ای دیجیتال (60 تن، 50 تن، 30، 20 و 8 تنی، می باشد.
برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید