قیمت صادراتی باسکول 60 تن تمام الکترونیک جاده ایی

آیا قیمت صادراتی باسکول 60 تن تمام الکترونیک (دیجیتال ) جاده ایی کسری باسکول، با توجه به کیفیت، قابل رقابت با باسکول های خارجی است؟
باسکول 60 تن تمام الکترونیک جاده ایی (digital truck scale ) در طرح ها و مدل های متنوع و البته با قیمت های تولید و نصب بسیار مناسب، ارائه می گردد. 
باسکول 60 تن در واقع جهت توزین ماشین های سنگین با طول زیاد به طور مثال تریلی 18چرخ و… مناسب می باشد. 
باسکول تمام الکترونیکی جاده ایی به باسکولی اطلاق می شود که لودسل ها با سنسورها ی الکترونیکی، وزن بار را به نمایگشرهایی که آنها هم الکترونیکی هستند انتقال می دهند. 
متغیر های وزن بار توسط اندیکاتور یا همان نمایشگر دیجیتالی هم قابل رویت و هم قابل چاپ است. در آن مشخصات بار از جمله نام راننده، وزن ماشین، وزن بار، تاریخ و غیره… درج می گردد. 
با توجه به کیفیت فوق العاده باسکول60 تن تمام الکترونیک جاده ایی کسری و خدمات پس از فروش آن میتوان به جرات گفت که قیمت صادراتی ارائه شده این باسکول بسیار قابل رقابت با برندها و شرکت های خارجی ارائه دهنده باسکول است.  
 جهت مشاوره و بهترین خرید، تیم اختصاصی مهیا کرده ایم تا بتوانید با دانستن اطلاعات کافی و عالی تصمیم خود را برای خرید باسکول به مرحله اجرا درآورید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید