قیمت فرقون دیجیتال اعتماد کمپرسی و هایپر

فرقون دیجیتال در قیمت های متنوعی در دو شکل کمپرسی و هایپر توسط گروه صنعتی اعتماد، که یکی از گروه های صنعتی بزرگ در زمینه تولیدات فرقون است به تولید رسیده و در بازار صنعتی قرار گرفته است.

فرقون دیجیتال نسل نوینی از فرقون های تولیدی در کشور می باشند و سیستم کارکرد آن ها به همان شکلی که در نامشان هم مشخص است به صورت دیجیتالی می باشد.

گروه صنعتی اعتماد توانسته است با پیشروی های نوینی نوع کمپرسی و هایپر این فرقون های پیشرفته دیجیتالی را به تولید برساند و با قیمتی مناسب در بازار صنعتی کشور ارائه دهد.

فروش فرقون دیجیتالی باکیفیت و مدرن

فرقون دیجیتال

فرقون دیجیتال نسل نوینی از فرقون های تولیدی می باشند سیستم این فرقون ها به صورت دیجیتال بوده و نیاز به تنظیمات دستی ندارد و این محصول مورد استفاده برای تمامی صاحبان مشاغل در ایران می باشد.

 • تولیدی اعتماد بزرگ ترین تولید کننده ایرانی
 • گروه اعتماد و تضمین کیفیتی چشمگیر
 • فروش محصولات با ضمانت نامه هایی طولانی مدت
 • تولید محصولاتی مدرن
 • قیمت فروشی بسیار مناسب برای خریداران

تولید کننده ای مدرن برای تولیدات فرقون های دیجیتال

گروه صنعتی اعتماد، یکی از بزرگ ترین ها و همچنین قدیمی ترین تولید کنندگان فرقون و محصولات صنعتی در کشور می باشد، این شرکت سال هاست که در عرصه تولید فعالیت داشته و برای اثبات کیفیت محصولاتش ضمانتی طولانی مدت برروی محصولاتش قرار می دهد.

فروش فرقون کمپرسی و هایپر به صورت دیجیتال

فرقون های کمپرسی و هایپر یکی از سری محصول فرقون های مدرن و دیجیتالی می باشند که در بازار صنعتی با نام تجاری اعتماد با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسند.

بیش تر خریداران این فرقون های مصرفی، مرغداری ها و دامداری های بزرگ می باشند.

فروش اینترنتی محصول فرقون اعتماد در کشور

در این فروش اینترنتی محصول فرقون های مدرن و دیجیتال شرایط بسیار ویژه ای برای خریداران قرار داده شده است که این درخواست کنندگان بتوانند فرقون های مدرن و دیجیتال درخواستی خود را با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنند.

فروش در این سایت به صورت عمده نیز صورت می گیرد و روشی مناسب برای خریداران و صاحبان مشاغل صنعتی می باشد.

قیمت فروش محصول فرقون دیجیتال اعتماد

فرقون دیجیتال

گروه اعتماد برای هر کدام از محصول فرقون های تولیدی اش قیمتی مناسب را قرار داده است که بدین شکل قیمت ها براساس کیفیت و کارایی محصولات تولیدی درنظر گرفته می شود.

محصول فرقون های اعتماد در سری های نو و متنوع به تولید می رسند و از این سو قیمت های گوناگونی نیز در فروش محصولات این مرکز به چشم می خورد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید