قیمت فروش آنلاین باسکول جاده ای و صنعتی

قیمت فروش آنلاین چیست؟ انواع باسکول های جاده ای دیجیتالی و صنعتی دیجیتال مانند 100 کیلویی، آویز، فرغونی و کفه ای، چگونه به صورت آنلاین می توانند به فروش برسند؟
این روزها خیلی زیاد از فروش اینترنتی و آنلاین، قیمت های مناسب، قیمت فروش واقعی، نوع فروش تقلبی یا غیر آن، رسیدن کالا به دست مشتریان، مدت زمان ارسال کالاهای با فروش آنلاین و اینترنتی، صحبت به میان می آید.
خیلی از سایت ها، نمی توانند اعتبار و رضایت مشتریان را بدست آورند، که تفکر این چنینی از خرید و فروش آنلاین، دور از انتظار نیست.
قیمت فروش آنلاین و اینترنتی چیست؟ چگونه مشتریان و کاربران را می توان به امنیت معامله در فضای مجازی مطمئن کرد؟
قیمت فروش آنلاین یعنی رقم و نرخ ها متناسب با شرایط روز اقتصادی و از طریق دنیای مجازی به سمع نظر کابران برسد.
در فروش آنلاین، باید ویژگی های خاصی رعایت شود تا مشتریان به سایت مورد نظر اطمینان پیدا کنند:
1- قیمت فروش آنلاین، از ملاک های بسیار مهم برای جلب رضایت مشتری و تصمیم ایشان برای خرید می باشد.
قیمت های مناسب، نه خیلی ارزان تر از عرف فروش در جامعه نسبت به آن کالا، نه خیلی گرانتر از آن به گمان آنکه کالای مورد بحث، برند می باشد.
2- ارسال امن در کوتاهترین زمان، مشتری برای دسترسی به کالایش که هزینه آن را نیز تقبل کرده، منتظر نماند.
3- پشتیبانی و خدمات پس از فروش معتبر، حتی در زمانی که مشتری کالای مورد پسندش را نپسندد یعنی به صورت آنلاین و فوری، در صورت عدم رضایت مشتری، پس گرفته شود.
و بسیاری موارد دیگر.
در وب سایت کسری، در فروش آنلاین و اینترنتی، تمام موارد بالا را حل کرده است.
1- قیمت فروش انواع باسکول های جاده ای و صنعتی، به نوعی است که بدونه از دست دادن کیفیت، با در نظر گرفتن مسایل مختلف فنی مصرف کننده، اعلام می شود.
2- پس از عقد قرارداد حضوری و پرداخت قسمتی از قیمت آن (اصلاً و به طور کل، مشکلات خرید آنلاین را ندارد)، طبق موعد قرارداد، کلیه سازه ها و قطعات الکترونیکی به محل نصب ارسال و جانمایی باسکول انجام می شود.
3- با در اختیار گذاشتن رزومه کاری معتبر شرکت، خدمات پس از فروش ده ساله برای باسکول های جاده ای، گارانتی های 3 و 4 ساله، همه و همه، احترام به رعایت حقوق مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است.
تمام موارد بالا، برای خرید و فروش، قیمت آنلاین و اینترنتی باسکول های دیجیتال جاده ای و صنعتی (کفه ای، باسکولت از 100 کیلو تا 1000 کیلوگرم، آویز، دام کش، فرغونی و باشگاهی) رعایت شده است تا مشتریان و خریدارن، قیمت خرید و کالای مناسب با آن را از طریق وب سایت دریافت نمایند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید