قیمت فروش آنلاین باسکول دیجیتال مشهد

آیا می دانید که قیمت فروش آنلاین و اینترنتی انواع باسکول های دیجیتال در مشهد، شیراز و دیگر شهرهای ایران و شهرهای مرزی فرقی ندارد؟
ابتدا به طور خلاصه دربارده فروش آنلاین اینترنتی صحبت خواهد شد و سپس روش کار و ارائه قیمت فروش انواع باسکول دیجیتال در وب سایت کسری، تشریح می شود.
فروش آنلاین یعنی در اختیار گذاشتن سبد کالا و درگاه پول در سایت و اینترنت، به همراه اطلاعات فنی از کالا می باشد.
در صنعت مثل باسکول و ترازو دیجیتال، بواقع نمی توان فروش آنلاین به معنای فوق را داشت، زیرا حجم تراکنش مالی بالاست و کاربران و خریداران نیازمند دانستن اطلاعات فنی و اعتماد بالا هستند.
اعتماد بالا جز در سایه گردهمایی حضوری حتی برای یکبار بوجود نمی آید.
این اجتماع خریدار و فروشنده باسکول می تواند در دفتر فروشنده یا مکان خریدار باشد.
مسلم است که قیمت فروش کالا با توجه به مشخصات و کیفیت اعلام می شود و در نهایت خریدار محترم تصمیم به خرید را انجام می دهد.
حال فرق نمی کند که خریدار یا کاربران در تهران، مشهد، بندر عباس باشند یا در مرز های ایران یا در روستاهای دور افتاده مستفر باشند.
نکته مهم، صحت عملکرد باسکول دیجیتال (صنعتی یا جاده ای) است.
سرعت و دقت وزن کردن بار در جاده ها و مبادی ورودی بازرگانی کشور از جمله شهرهای ترانزیتی مثل مشهد و….از جمله دغدغه های  کاربران است.
باسکول دیجیتال برای بارهای جامد، گاز و مایع می تواند از ظرفیت 100 کیلو تا  ظرفیت های 30 تن، 50 تن، 60 تن و …. که مخصوص جاده ایی هستند، تولید شوند و به فروش برسند.
باسکول کسری انواع این تجهیزات را ارائه داده و دستگاه ها این ویژگی را دارند که تمامی بارها را با ابزار های دقیق توزین نماید.


باسکول دیجیتال در دو دسته بزرگ صنعتی و جاده ایی تولید می شوند:

نحوه نصب باسکول های صنعتی بسیار ساده است و می تواند با یک دفترچه راهنما صورت بگیرد.
نحوه اجرای باسکول های جاده ای دیجیتال به دو روش هم سطح زمین و پلیس راهی است که جهت توزین انواع ماشین های سنگین مانند کامیون ، خاور، تریلی و…. به کار می رود.

جهت تسریع در امر فروش آنلاین باسکول دیجیتال، میتوانید به سایت ما مرجعه فرمایید و با توجه به نیاز خود باسکول مورد نظر را انتخاب نمایید، از مشاوره فنی برخوردار شوید و در نهایت نیز با بهترین قیمت فروش باسکول روبرو می شوید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید