قیمت فروش باسکول تریلی کش 60 تن دیجیتال

آیا می دانید که قیمت باسکول جاده ای دیجیتال بر اساس چه معیار هایی سنجیده می شود؟ تفاوت قیمت فروش باسکول تریلی کش 60 تن با کامیون کش 50 تن چقدر است؟
وقتی بحث قیمت خرید و فروش محصولی به میان می آید، دو مورد مهم ویژه باید در نظر گرفته شود که در ادامه به شرح آن پرداخته می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:


دو مورد مهم در فروش باسکول چیست؟

1- معروف یا برند بودن محصول است
2- اگر برند نیست، مشخصات و ویژگی کالا کدام است؟ چه چیزی آن کالا را از کالای مشابه اش متفاوت می کند؟ اگر کالا مشابه نیست، مدل اش پایین تر است یا خیر؟ 
این سوالات و جواب آنها، می تواند خریدار را به یک جمع بندی مطمئن برساند تا بداند قیمت خرید مناسب ار محصول را در اختیار دارد.


قیمت فروش باسکول در این صنعت:

در صنعت باسکول جاده ای دیجیتال (همانطور که در مطلب های دیگر ذکر شده، باسکول دیجیتال نوع جدید تجهیزات توزین بوده و جاده ای هم به معنای وزن کردن وسایل نقلیه مانند تریلی یا کامیون به همراه بار یا کالایشان می باشد) می توان موارد ذیل را در نظر گرفت:

  • قیمت باسکول بر اساس برند بودن تعیین می شود، که مسلماً از نوع مشابه اش بیشتر است، که امری طبیعی است مانند فرق موبایل اپل و سامسونگ، ولی هر دو کیفیت عالی دارند و به دلایلی یکی از دیگری گرانتر است، سلیقه مشتری هم در بین است.
  • باسکول هایی که به نوعی معروف نیستند و در بازار خرید و فروش می شوند، چه مشخصاتی دارند؟

اینجاست که برای هر دو سوال باید بدانید که یک باسکول از چه سازه، قطعات و گارانتی هایی بهره مند است؟
باسکول های جاده ای در ظرفیت های متفاوت تولید می شوند:

باسکول های تریلی کش 60 تن
تا 120 تنی دیجیتال


باسکول های کامیون کش 50 تن
تا 30 تنی دیجیتال

باسکول های خاور کش 20 و نیسان کش 10 و 8 تن

تا اینجا به نظر می رسد که ظرفیت دستگاه می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد.
همین ظرفیت واقعاً قیمت دستگاه را بالا یا پایین می برد.
دستگاه تریلی کش 60 تنی، ابعاد صفحه زیر باسکول 16*3 را نیاز دارد و کامیون کش 50 تنی، ابعاد 3*8 است.
برای باسکول تریلی کش دو صفحه 3*8 در نظر می گیرند که تفاوت اول مشخص شد، یعنی قیمت فروش دو صفحه بیشتر از تک صفحه است. (به اشکال بالا لطفاً توجه فرمایید)

توجه:
نباید به دلیل یک صفحه بیشتر قیمت باسکول 60 تن دو برابر 50 تن باشد، حتماً باید از دو برابر کمتر بشود.
تفاوت بعد در تعداد لودسل که از اقلام پک الکترونیک باسکول است، میباشد، در باسکول تریلی کش 6 تا 8 لودسل بسته به نوع سازه یا صفحه استفاده می شود، در کامیون کش، دقیقاً 4 لودسل به کار می رود.
همین امر در قیمت خرید و فروش این محصولات نیز اثر دارد. (به اشکال بالا لطفاً توجه فرمایید)

باسکول بتنی پیش ساخته و فلزی:

صحبت از صفحه یا پلاتفرم و لودسل که به میان می آید، جنس سازه (بتنی پیش ساخته، نیم بتن نیم فلز یا تمام فلز)، کشور سازنده لودسل، نیز در قیمت یک باسکول مانند تریلی کش 60 اثر می گذارد، قیمت باسکول 60 تن فلزی خیلی بیشتر از بتنی پیش ساخته است. همینطور قیمت لودسل ساخت آلمان بیشتر از چین بوده و الی آخر.
در همین دو بخش مهم باسکول، متوجه شدید که چقدر مشخصات و ویژگی های ریز و درشت در فروش باسکول اثر گذار است.
مواردی دیگر نیز در قیمت باسکول جاده ای دیجیتال اثر گذار است مثل اینکه، اگر سازه بتنی است، از چه عیاری و چه موادی صفحه دستگاه ساخته شده است؟ لودسل آلمانی اگر هست، چه مارکی و …
به غیر از آنها، نمایشگر و پرینتر، نصب و پیاده سازی باسکول، خدمات و گارانتی های مطمئن و حقیقی هم می تواند متفاوت باشد یا در پرده ابهام صحبت شود که خریدار باید هوشمندانه تمام این نکته ها را توجه و جواب خود را بیابد و سپس اقدام به خرید باسکول نماید. این یک خرید برنده برنده می باشد.

باسکول بتنی پیش ساخته و فلزی:

پس مشخصات و ویژگی های سازندگان تقریباً یکسان است، می توان تفاوت قیمت در فروش باسکول دیجیتال را کیفیت مواد و نیاز واقعی سازمان دانست تا به دلیل منافع فروشنده، دستگاه با ویژگی عالی ولی نامتناسب با نیاز واقعی شرکت خریدار فروخته نشود، که در نهایت هزینه بیشتر برای خریدار و نفع بیشتر برای فروشنده را در بر داشته باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید