قیمت فروش لودسل و نمایشگر باسکول دیجیتال

قیمت خرید و فروش انواع لودسل با مارکهای متفاوت و انواع نمایشگر باسکول دیجیتالی را از معتبرترین سایت تخصصی اطلاع رسانی باسکول، کسری باسکول و مشاوره با کارشناسان ما دریافت بفرمائید.
برخی از اطلاعات تخصصی صنعت باسکول به اختصار و زبان ساده برایتان بازگو کرده و برای اطلاعات کامل تر می توانید با مسئولان وب سایت در تماس باشید.

 یک باسکول از بخشهای متفاوتی تشکیل شده است :

 الف : بدنه باسکول که به شرح کلی ذیل میباشد:
1 –  پیش ساخته – بتن فلز – فلزی (تمام الکترونیک یا دیجیتال)
2 –  فونداسیون روی زمین نیازمند بتن مگر کف باسکول
3 –  فونداسیون داخل زمین نیازمند بتن مگر کف باسکول
ب : معیار سنجش یا اندازه گیری: که امروز با محصولی بنام لودسل انجام میشود که دقت و مرغوبیت آن مهمترین مسئله در امر توزین و اندازه گیری می باشد.
ج : نمایشگر یا اندیکاتور باسکول: که در واقع نشان دهنده وزن محصول یا کالا به شکل اعداد و ارقام میباشد و قابل مشاهده مشتریان یا صاحبان کالا است و در واقع خروجی اندازه گیری لودسلهای دیجیتالی است و قابل رویت برای ما. 
د : نرم افزار باسکول: یک ارتباط مستقیم میان لودسل و نمایشگر است که در واقع نیروی وارد شده به لودسل را از طریق این نرم افزار و به وسیله ی نمایشگر با اعداد به ما نشان میدهد و موارد دیگر مانند نام راننده و مکان، مقصد و بار خالی، بار پر و …را نشان می دهند.
یک شرح مختصر برای آشنایی اولیه با لودسل و نمایشگر داده شد که امیدواریم مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید