قیمت وزنه ترازو باسکول دیجیتال استیل

تاکنون می دانستید که ترازو یا باسکول های مصرفی در جامعه کاربران و مصرف کنندگان، نیاز به کالیبراسیون با انواع وزنه استاندارد دارند؟ قیمت وزنه ترازو باسکول دیجیتال استیل بیشتر است یا چدنی؟
هر نوع باسکول و ترازویی که در هر کشوری ساخته و به بازار مصرف عرضه می شود، نیاز به کالیبراسیون دارد.
اندازه‌گیری یا سنجش فرایند ارزیابی اندازهٔ ویژگی‌های یک شی می باشد، مثل طول، وزن، دما و زمان.
کالیبراسیون در فرآیند ارزیابی وزن، یعنی دقت و صحت درستی وسیله ایی که عمل توزین را انجام می دهد، خواه ترازو یا باسکول باشد.
همانطور که می دانید، استاندارد های ارزیابی در هر کشوری بر اساس معیار جهانی مانند OIML، سنجیده می شود.
طبیعی است که وزنه هایی مطابق با استاندارد داخلی و جهانی با جنس های مختلف و وزن های متفاوت تولید و به بازار عرضه شوند تا تمامی سازندگان برای کالیبراسیون ترازو یا باسکول ساخته شده، از آن استفاده نمایند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت وزنه ترازو:

وزنه های در جنس استیل، چدنی، برنجی با کلاسهای مختلف که در این میان کلاس F، با قیمت بالاتر نسبت به کلاسهای دیگر ارائه می شود.
وزنه های استیل مخصوص کالیبراسیون ترازو و باسکول هم قیمت بالایی دارند.
دیدید که هم جنس وزنه و هم کلاس وزنه می تواند در قیمت فروش آنها موثر باشد.
وزنه های چدنی کالیبره کردن هم که از همه ارزانتر است و قیمت فروش بالایی ندارند اما باید توجه داشت که مرغوبیت و جنس چدن، ریخته گری آن و کلیه مراحل و فرآیند ساخت وزنه های جنس چدنی بسیار مهم می باشد.
این نوع وزنه در کلاس های M1 و M2 در کارگاه های ریخته گری تولید می شوند و از 1 کیلویی تا 20 کیلوگرمی دارند.
قیمت انواع وزنه های استیل و چدنی با کلاس های تولید مختلف، قیمت انواع باسکول و ترازوی دیجیتال و قیمت تجهیرات جانبی آنها را می توانید از طریق وب سایت دریافت نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید