لیست قیمت باسکول کسری در 1398

لیست قیمت باسکول کسری در 1398 تعیین و نرخ گذاری شده است و در زمان خرید برای اطلاع رسانی دقیق تر به مشتریان، به آن ها تحویل داده خواهد شد.

باسکول ترازویی است بزرگ که مسئولیت کشش وزن اجسام بسیار بزرگ را دارا می باشد. یکی از بزرگ ترین و باسابقه ترین تولید کنندگان باسکول در کشورمان ایران، برند صنعتی کسری می باشد.

این گروه صنعتی بزرگ برای اطلاع رسانی دقیق تر لیست قیمتی از باسکول های موجود در مرکزش را تنظیم کرده و به مشتریان ارائه داده است.

لیست قیمتی دقیق باسکول های کسری

لیست قیمت باسکول کسری

این لیست قیمت، اطلاعاتی است جامع که برای اطلاع رسانی به مشتریان عرضه شده است.

در این لیست قیمت، قیمت های باسکول های موجود برند کسری قرار گرفته شده است و خریداران می توانند قبل از خرید ابتدا این لیست را مطالعه کنند و بعد با توجه با مقدار سرمایه محصول باسکول مورد نظرشان را تهیه و خریداری کنند.

باید گفت تمامی قیمت های موجود در این لیست، با نرخی به روز و مناسب تعیین گردیده است.

مرکز فروش تولیدی کسری در ایران

کسری بزرگ ترین تولید کننده باسکول در ایران می باشد. این شرکت تولیدی، سال هاست که در زمینه تولیدات باسکول فعالیت داشته و کیفیت محصول تولیدی این برند و گروه صنعتی در تمامی ایران زبان زد می باشد.

 • بکارگیری دستگاهایی مدرن
 • بکارگیری فنون و روش هایی نوین
 • استفاده از تیم طراحی نمونه و متخصص
 • استفاده از نیروهایی انسانی کاربلد در سیستم خط تولید
 • استفاده از مرغوب ترین مواد برای تولید
 • استفاده از سیستم ها و استانداردهای جهانی

باعث شده است که کسری به ابر تولید کننده باسکول در ایران تبدیل شده و کیفی ترین محصول باسکول را به تولید برساند.

لیست قیمت باسکول کسری

لیست قیمت باسکول کسری

با فرا رسیدن سال 1398 شرکت کسری برای باسکول های کیفی خود قیمت هایی جدیدی را در نظر گرفته است و این قیمت ها در لیستی مخصوص خدمت مشتریان ارائه شده است.

فروشنده بزرگ باسکول برند کسری

فروشنده محصول باسکول کسری عرضه کننده محصولات تولیدی این شرکت به مشتریان می باشد.

این فروشنده کیفی ترین محصول را از خط تولید دریافت کرده و با سیستم پخش در بازار تجاری به پخش رسانده و یا به صورت مستقیم در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

مرکز آنلاین فروش محصول باسکول کسری

در این مرکز مشتریان می توانند سفارشات خود را به صورت غیرحضوری به ثبت برسانند و در مدت زمان کوتاهی محصول باسکول درخواستی خود را تحویل بگیرند.

لیست قیمت سال 1398 مربوط به محصول باسکول کسری در این مرکز آنلاین نیز قابل مشاهده می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید