لیست قیمت باسکول ترازوی دیجیتال صنعتی

تیم فروش کسری باسکول، با ارائه دادن لیست قیمت انواع باسکول جاده ای مانند فلزی یا بتنی 60 و 50 تنی و ترازوی دیجیتال صنعتی مانند فروشگاهی، باشگاهی، میدانی و داروخانه ای، امکان اینرا فراهم کرده است تا شما راحت تر بتوانید کالای مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایید.
نکته مهم در زندگی ماشینی و دیجیتالی امروز، نگهداری یا سیو نمودن زمان انسانها می باشد.
اکثر تامین کنندگان خرد و کلان، محصولات مختلف خود را در اینترنت در معرض دید کاربران و جامعه هدف خود قرار می دهند تا مشتریان سریعتر و راحتر کالای موردنیازشان را پیدا کرده و خرید را انجام دهند.
این تفکر در صنعت هم قدم گذاشته و صاحبان صنایع نیز نیاز سریعتر به جواب مناسب رسیدن جامعه هدفشان را احساس کردند.
با این مفهوم بحث زمان و دسترسی به همراه قیمت های رقابتی متناسب با کیفیت، به میان آمده است.
در صنعت خرید و فروش انواع ترازو و باسکول های دیجیتال جاده ای و صنعتی نیز، نمی توان این دیدگاه را نادیده فرض کرد.
انواع ترازوی صنعتی و غیر صنعتی با همراه شکل و مشخصات فنی در وب سایت حاضر قرار گرفته است و برای در گیر نشدن زیاد کاربران با مقوله قیمت که بعضاً نامفهوم می شوند و این بدلیل جنس محصول که صنعتی است، می باشد، قیمت ها پس از انتخاب و ارائه چند محصول به عزیزان خریدار، اعلام می شوند.
یکی از انواع باسکول های دیجیتال صنعتی، در دسته آویزها می باشند.

باسکول های جاده ای در ظرفیت های 60 تن تا 8 تنی، پلاتفرم های فلزی و بتنی پیش ساخته، انواع لودسل و نمایشگر، ارائه شده اند که با مشاوره و نیازسنجی مشتری لیست قیمت مربوطه اعلام می شود.

ترازوی صنعتی دیجیتال نیز از فروشگاهی های متنوع، باسکولت های کفه فلزی یا کفه استیل شروع و تا آویز های تناژ بالا و باسکول های کفه ای ادامه می یابد.
در مرکز فروش حاضر، ترازوهای استاندارد موجود در بازار به همراه لیست قیمت آنها به نمایش گذاشته شده است.


ترازوی دیجیتال فروشگاهی:

از جمله کالاهای این مرکز ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می باشد که می توان آنها را در هر فروشگاه و مخصوصا میدان تره بار و سوپرها مشاهده نمود و از ترازوهای دیجیتال در مغازه های مختلف عرضه گوشت مرغ، ماهی، گوشت قرمز و … نیز بهره گرفته می شود. هر جایی که وزن کشی کالایی لازم باشد از انواع ترازوها در اندازه های بزرگ و کوچک استفاده می شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید