مرکز عرضه انواع باسکول ماشین

باسکول ماشین در انواع مختلف و برای مصارف مختلفی مورد تولید قرار گرفته و در مرکز ویژه فروش و عرضه این محصول قرار می گیرد و بدین شکل به دست مصرف کنندگان قرار می رسد.

باسکول هایی که برای ماشین تولید شده اند، جهت این مصارف هستند که بتوانند وزن ماشین مربوطه و بارهای موجود برروی این ماشین ها را اندازه گیری کنند.

مرکزی در ایران تاسیس شده است تا بتواند این باسکول های مخصوص ماشین را به مشتریان و درخواست دهندگان ارائه دهد.

تولید باسکول ماشین

باسکول ماشین

تولید باسکول های مخصوص به ماشین در انواع مختلفی صورت می گیرد و این باسکول ها جهت این مورد استفاده قرار می گیرند که بتوانند میزان وزن بار و ماشین مربوطه را به دست بیاورند.

این باسکول ها برای ماشین هایی نظیر موارد زیر به تولید رسیده اند:

 • خاور
 • کامیون
 • کامیونت
 • نیسان
  و…

مرکز بزرگ عرضه کننده باسکول های مصرفی ماشین

برای خرید هر محصولی ما به یک مرکز و فروشگاه مرجع نیاز داریم، برای امر خرید و فروش باسکول های مصرفی برای ماشین نیز مرکز بزرگی در ایران تاسیس شده است. این مرکز عرضه کننده ای بزرگ نیز می باشد و این عرضه کننده در تلاش است که بتواند کیفی ترین باسکول را در سراسر ایران به پخش و عرضه برساند.

این مرکز به صورت مستقیم با تولید کننده این محصول باسکول ها در ارتباط بوده و پس از تولید این محصول را از تولید کننده بزرگ ایرانی دریافت کرده و در مرکزش جهت فروش قرار می دهد.

این مرکز بزرگ ترین مرکز ایرانی می باشد که در امر فروش کیفی ترین محصول انواع باسکول مخصوص به ماشین فعالیت دارد و سال هاست که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد.

فروش عمده باسکول های ویژه ماشینی در مرکز

باسکول های ماشینی در بازار تجاری و صنعتی به صورت عمده نیز مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

از باسکول های ماشینی در مراکز مربوطه زیر استفاده می شود:

 • در میدان های تره بار
 • در راه آهن ها
 • در گمرک ها
 • در بنادر

و این مراکز بزرگ به تعداد بالای باسکول نیاز داریم و از این رو برای این  صنایع گسترده شرایط خرید و فروش عمده نیز قرار داده شده است.

قیمت در این فروش عمده نیز به صورت مقرون به صرفه ای می باشد و بسیار مقرون به صرفه برای خریداران می باشد.

فروش باسکول های مصرفی ماشین با قیمتی مناسب

باسکول ماشین

قیمت فروش انواع باسکول های مصرفی ماشین در مرکز نام برده شده در بالا با قیمتی مناسب بوده و مناسب برای تمامی مصرف کنندگان می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید