مرکز مشاوره خرید ترازو دیجیتال کسری

مرکز مشاوره ترازو باسکول کسری، خرید و فروش، ترازو های 100 تا 500 کیلویی دیجیتال، باسکول نفرکش یا داروخانه ای، ترازوی فروشگاهی میوه فروشی، باسکول گوسفند کش، دام کش، جاده ای 60تن و 50 تنی و انواع صادراتی، در تمام ساعات روز و عصر تا 10 شب، آماده راهنمایی کاربران می باشد.
بزرگترین مرکز ارائه و مشاوره انواع ترازو باسکول های دیجیتال، سنجش دقیق کسری، توانسته است، با پاسخگویی مناسب در جهت انتخاب صحیح و صرف درست سرمایه منظور شده مصرف کنندگان برای خرید باسکول یا ترازو، جزء منتخابان این صنعت قرار گیرد.
در این مرکز مشاوره، برای خرید انواع ترازو باسکول توصیه های لازم فنی و کمی ارائه شده است.


در مرکز مشاوره کسری، باسکول یا ترازو های دیجیتال به شرح ذیل برای خرید ارائه می شوند:

ترازوی فروشگاهی پرینتردار مخصوص میوه فروشی ها با ظرفیت 50kg
باسکول یا ترازوی نفرکش باشگاهی یا داروخانه ای مخصوص توزین انسان
انواع ترازو باسکولت صنعتی 220، 300، 500، 700 کیلویی و 1، 2، 3، 5 تن
باسکول های میدانی تره باری و فرغونی مخصوص خوراک دام
باسکول های گوسفند کش، گاو کش یا شترمرغ کش با قابلیت رمپ ورودی و خروجی
باسکول های جاده ای از 200 تن تا 8 تن فلزی، نیم بتن نیم فلز، بتن آرمه
باسکول های صادراتی از 60تن تا 120تن مخصوص کشورهای همسایه ایران

خریداران و مشتریهای گرامی می توانند با مرکز مشاوه کسری، تماس گرفته و برای خرید ترازو و باسکول دیجیتال مورد نظرشان، بهترین انتخاب از لحاظ کیفی و کمی را به سرانجام برسانند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید