مشاوره رایگان در صنعت باسکول های جاده ای

آیا می دانید که مشاوره در صنعت باسکول های جاده ای دیجیتالی چگونه به مدیران کمک می کند؟ اصولاً چرا مشاوره های رایگان در بعضی صنایع امری عادی است؟ آیا نیاز به مشاوره فنی برای ظرفیت های 60 تن، 50 تن یا 120 تن دیجیتال از اهمیت خاصی برخوردار است؟
در طی چند بخش ذیل سعی شده تا به اختصار در ارتباط با سوالات بالا، جواب داده شود.


1- مشاوره در صنعت باسکول های جاده ای:

مشورت کردن در هر کاری نیازمند به وجود و حضور متخصصان حرفه ایی در آن صنعت یا صنف می باشد. در صنعت باسکول های جاده ای ماشین سنگین، شرکت های تولید کننده ایی که سالها در آن زحمت کشیده و زیر و بم ساخت و ساز را می شناسند، تجهیزات توزین خود را به اضافه سالها تجربه مفید و سودمند، در اختیار خریداران شان قرار می دهند.


2- مشاوره رایگان چه سودی برای کارشناسان و متخصصان صنعت باسکول دارد؟

مشاوره رایگان را معمولاً باید شرکت هایی مانند تولید کنندگان و سازندگان باسکول دیجیتال صنعتی و جاده ای داشته باشند، تا مشتری به کیفیت و مرغوبیت کالا، ویژگی های خاص محصول نسبت به رقبا و در نهایت قیمت تمام شده، اشراف پیدا کند و در نهایت به احتمال 99 درصد منجر به خرید شده و سودشان از همین طریق می باشد.
مشاوره های غیر رایگان، برای اموری بسیار تخصصی که خود مدیران و صاحبان مشاغل، برای راه اندازی کسب و کارشان نیاز دارند، امری بسیار ضروری است تا در آینده در خلال پروسه راه اندازی، دچار مشکل و پرداخت هزینه های سنگین تر نشوند.
همانطور که در شکل می بینید، مشاوره و راهکارهای مناسب، هر شرکتی یا خریدی را به سمت مثبت سوق می دهد.


3- مشاوره فنی برای چه ظرفیت هایی در صنعت باسکول جاده ای دیجیتال مطرح است؟

در بالا به ظرفیت های 60 تن، 120 تن و 50 تن اشاره شده است.
از نظر کارشناسان فنی و تخصصی، مشخصات فنی و کمی، تمام ظرفیت ها از 8 تن تا 120 صادراتی، بایستی برای مشتریان توضیح کامل داده شوند.
فقط تفاوت در این است که در ظرفیت های 50 تن به بالا، به دلیل کاربرد روزمره، قیمت بالاتر و حساسیت بیشتر مصرف کنندگان عزیز در پرداخت قیمت های بالاتر، برای تهیه باسکول جاده ای موردنظرشان، اهمیت خاصی پیدا می کند.

در صنعت باسکول های جاده ای، بهتر است مشاوره های رایگان، زیر نظر متخصصان واقعی صورت بگیرد و در نهایت مشتری است که باید با اختیار تام، انتخاب نماید. در این راه، مشاوران صنعت باسکول نیز باید، بدونه در نظرگرفتن منافع شرکت مرتبطشان، باید کاربران را به درستی هدایت کرده تا خریداران از یک خرید دلچسب و بی نظیر بهره مند شوند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید