معنی مشاوره در خرید ترازو باسکول دیجیتالی

معنی واقعی مشاوره تخصصی در خرید و انتخاب ترازو باسکول دیجیتالی چیست؟ در این روش برنده واقعی کیست؟ آیا کارشناسان متخصص وب سایت کسری می توانند در انتخاب و خرید دستگاه های توزین مورد نیاز سازمانتان کمک مناسبی باشند؟
ابتدا باید بدانید که مشاوره در خرید هر محصولی با توجه به چه پارامترهای باید انجام شود و سپس برنده واقعی در این گفتمان مشخص می شود و در نهایت رضایتمندی مشتریان وب سایت کسری می تواند پاسخ سوال سوم باشد.

معنی مشاوره در خرید ترازو باسکول های دیحیتالی:

به معنی واقعی مشاوره خوب و عالی در زمینه انتخاب باسکول دیجیتالی شامل چندین قسمت است:

 • 1- گفتگو با کاربر و نیازسنجی سازمان یا شرکت آنها
 • 2- دادن اطلاعات دقیق از طرف مشاور و پاسخ ابهامات مشتری
 • 3- انتخاب مناسب ترین نوع ترازو یا باسکول از طرف مشتری بدونه تحت فشار قرارگرفتن در حین مشاوره که باید دقت شود مناسب ترین نوع لزوماً بهترین نوع موجود در بازار نیست.
 • در واقع در بحث نیازسنجی و بررسی مشاوران، ممکن است نیازی به خرید بهترین نوع کالا در بازار نباشد.
 • 4- ایجاد محیط مطمئن برای عقد قرارداد، تبادلات مالی و روشهای سریع خرید تا کاربران در کوتاهترین زمان بتوانند به کالای موردنیازشان دسترسی یافته و استفاده نمایند.


در این روش برنده واقعی کیست یا چه کسانی می توانند باشند؟

در روشهای مشاوره مانند الگوی گفته شده در بالا، برنده واقعی فقط خریداران نیستند بلکه هم خریدار و هم فروشنده برندگان واقعی به شمار می روند.
چرا که مشتری هرگز از خرید خود ناراضی نمی شود و فروشندگان هم بدلیل توجیه درست و مشاوره های لازم، مشتری را آگاهانه به سمت نیازش سوق داده و رضایت درونی خواهند داشت.


مشاوران وب سایت کسری، می توانند خریداران را به سمت اینگونه معاملات برنده برنده، هدایت کنند؟

همانطور که توضیح داده شد، یک شرکت ارائه دهنده باسکول و ترازو دیجیتالی، با مشاوره خوب و کاربردی، باید ابتدا بتواند نیاز کاربر را درک کند زیرا خریدار نیاز به دانستن اطلاعات جامع مفید در مورد نوع، ویژگیها، قابلیت های ترازو یا باسکول دیجیتالی با توجه به صنعت کاربردیشان و حوزه فعالیتش دارد.
 این رابطه متقابل را کسری باسکول به آسانی برقرار می کند. بهترین انتخاب زمانی معنی میدهد که بر اساس نیاز کاربر باشد که به همراه کیفیت، دقت و توزین مناسب و سریع است.
هنگام مراجعه به سایت کسری، امکان موحود بودن کالای موردنیازتان به صورت اجمالی به همراه مشخصات کامل آن برایتان فراهم می شود.
اگر با مشاوران تماس گرفته شود، ممکن است در حین مشاوره خرید و نیازسنجی، محصولی دیگر پیشنهاد شود که مشخصات آنهم در اختیارتان قرار می گیرد و این موقعیت برای مشتری فراهم می شود که یک خرید عالی و چشمگیر داشته باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید