مقایسه قیمت باسکول جاده ای بتنی و بتن فلز

مقایسه قیمت انواع باسکول های سنگین جاده ای کار ساده ای است. اما گاهی خریداران محترم و کاربران عزیز در تشخیص کیفیت و چگونگی باسکول های جاده ای تمام فلز، بتنی و بتن فلز دچار سردرگمی می شوند و مقایسه فنی باسکول و قیمت داده شده سخت به نظرشان می رسد.
بله بارها و بارها این اتفاق ناخوشایند و عدم تصمیم گیری مناسب، منجر به خرید باسکول های غیر مناسب حوزه کاری مدیران صنایع و پروژه ها شده است.
بحث قیمت باسکول چه بتنی و چه بتن فلز و یا فلزی باید بعد از شناسایی نیاز کاربران مطرح شود.
خوب مسلم است که قیمت تمام شده باسکول های بتنی یا پیش ساخته به دلیل هزینه حمل ترافیکی بالای آن، بیشتر از بتن فلز است.
اما قیمت خود صفحات باسکول بتنی با بتن فلز خیلی تفاوت ندارد.
بحث مهم این است که کدام نوع بدرد شما مدیر عزیز خواهد خورد و شما را دچار مشکل در آینده نخواهد کرد.
باسکول های فلزی کلاً از تمام انواع دیگر به دلیل استفاده از آهن آلات گرانتر است. امتیازی که باسکول جاده ای فلزی و بتن فلز دارند عدم نیاز به حمل ترافیکی است و در شرایطی که کارفرما زمان لازم را داشته باشد، پیشنهاد مشاوران وب سایت کسری، فلزی یا بتن فلز خواهد بود.
توجه داشته باشید که بتن ریز کلاف صفحه در مدل بتن فلز بر عهده مشتری و در مکان نصب خواهد بود.
برای اطلاعات فنی دقیق تر می توانید با کارشناسان سایت از طروق مختلف اعلام شده در سایت، ارتباط برقرار نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید