نحوه اجرای باسکول جاده ای دیجیتال 60 تن

جالب است که نحوه جانمایی و نصب انواع باسکول های دیجیتال از جمله 60 تن را پس از عقد قرارداد بدانید. دانستن آن به شما کمک می کند که دیدگاهی مناسب از بعد خرید و تحویل دستگاه داشته باشید.
روند خرید باسکول دیجیتال جاده ای مانند 60 تن مثال ما و نحوه ارسال بار، نصب و راه اندازی آن، استاندارد شدن دستگاه و دریافت نامه مربوطه و … مواردی است که اکثر خریداران آن، بی اطلاع هستند و اگر هم تحت شرایطی آگاهی هایی پیدا کرده اند کامل نیست.
ضمن آنکه سازندگان مختلف نحوه اجرای باسکول را متفاوت انجام میدهند.

یک باسکول مثل 60 تن شکل روبه رو زمانی خریداری شده محسوب می شود که قرارداد اولیه بسته شده باشد و قطعات آن مشخص بوده و اسناد مالی تایید شده و نقشه اجرای محل نصب دستگاه از طرف فروشنده به مشتری داده شده باشد.

این بدان معنی است که کار به طور کامل با خرید دستگاه تمام نشده است، یکسری عملیات را باید مشتری انجام دهد:

 • گودبرداری طبق نقشه برای جانمایی باسکول، زدن سیستم چاه ارت
 • آماده کردن اتاقک برای نمایشگر و چاپگر
 • محوطه سازی مکان جانمایی و اطراف آن
 • آماده کردن جرثقیل مناسب در هنگام خالی کردن دستگاه از تریلر یا کامیون و سپس قراردادن در محل کنده شده

 

فروشنده با انتقال باسکول به محل نصب، اجرای آنرا شروع کرده و پس از نصب فونداسیون آماده (به فرض داشتن فونداسیون روی قرارداد) و صفحه آن، قطعات لودسل، نمایشگر و … را وصل و باسکول را روشن به خریدار تحویل می دهد.
بعد از آن نیز مشتری باید عملیات تکمیل محوطه سازی باسکول را انجام دهد تا باسکولی آماده کار باشد.

شکل زیر بر عکس شکل بالا، یک باسکول تمام شده را نشان می دهد.

مطلب بالا، خیلی ساده کلیه مراتب و نحوه نصب و اجرای یک باسکول دیجیتال جاده ای 60 تن را به سمع نظرتان رساند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید