نرخ ترازوی دیجیتال 300 کیلویی استیل

کاربرد ترازوی دیجیتال 300 کیلویی استیل چیست؟ آیا در تعیین قیمت دستگاه توسط کسری باسکول، نرخ ترازوی 300 کیلویی استیل هم گنجانده شده است؟
ساخت کامل ترازوی دیجیتال ( تمام الکترونیک ) 300 کیلویی استیل در داخل کشور عزیزمان ایران صورت می پذیرد. 
ترازوی دیجیتال 300 کیلویی دارای کفه تمام استیل است و در بعضی مدل ها دارای گارد فلزی است که جهت تکیه گاه کالاهای پر حجم به باسکول تعبیه شده و در صورت نیاز به حمل علمک نمایشگر ،با استفاده از لولا قابل حرکت بر روی صفحه می باشد. 
باسکول دیجیتال 2 مدل ثابت و متحرک دارد . در مدل ثابت باسکول علمک به ستون نمایشگر و کفه وصل است. در باسکول دیجیتال متحرک نمایشگر و علمک توسط کابل به کفه استیل متصل می گردد. 
در ضمن ترازوی دیجیتال 300 کیلویی استیل، دارای دستگیره هل دهنده است که مشتری برای حمل و نقل راحت باشد البته وجود چرخ نیز قدرت مانور در حرکت را بالا میبرد. 
باسکول دیجیتالی دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. باسکول استیل 300 کیلویی دارای قابلیت محاسبه قیمت و شمارش (led) است و مناسب استفاده در محیط های تجاری و صنعتی می باشد. در صورتی که مشتری نیاز به چاپ فاکتور داشته باشد، باسکول دیجیتال 300 کیلویی استیل کسری قابلیت متصل شدن به چاپگر را نیز دارد که در فاکتور نام، تاریخ و ساعت درج می گردد.

با مطالعه سایت اطلاعات بهتری می توانید در ارتباط با انواع باسکول و ترازوی دیجیتال بدست آورید و یا با کارشناسان وب سایت در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید