نصب باسکول 50 تن بدونه گودال مناسب جاده

به نظر شما پیاده سازی و نصب باسکول های مناسب وسایل نقلیه جاده، با گودبرداری بهتر است یا بدونه گودال؟ آیا قیمت تمام شده دستگاه های توزین جاده مانند 50 تن دیجیتال جاده ای، بدونه گودال بیشتر است یا با کندن چاله متناسب با محل آرامش باسکول؟
دستگاه های توزین جاده، تریلی کش، کامیون کش، خاور کش و نیسان کش هستند.
این دستگاه ها، به صورت مجزا از کاربردشان تولید و عرضه می شوند ولی در هنگام نصب و پیاده سازی، به دو صورت هم سطح و روی زمین یا پلیس راهی اجرا می شوند.
سوال این بود که کدام نوع اجرا بهتر است؟ جواب سوال با توجه به کاربری باسکول جاده ای مثل 50 تن نامبرده، مشخص می شود.
بسیاری از باسکول های 50 تن دیجیتال، در مرغداری ها و مناطق کشاورزی یا ضایعات فلزات مصرف می شوند که بهتر است طبق نقشه سازنده باسکول جاده، برایشان چاله یا گود کنده شود و پس از زیرسازی مناسب، دستگاه پیاده سازی و نصب شود.

اما در مناطقی که معادن مختلف هست مانند معدن سنگ یا شن و ماسه، بهتر است باسکول 50 یا 60 تن مورد نظر به شکل بدونه گودبرداری یا بدونه گودال طبق نقشه سازنده دستگاه، در نقاطی از مکان نصب، زیر سازی با ارتفاع بسیار کمتر انجام شود، سپس نصب باسکول شکل بگیرد.


قیمت تمام شده باسکول 50 تن (60 تن) بدونه گودال:

خب همانطور که با توضیحی مختصر نحوه نصب و پیاده سازی انواع باسکول های مناسب وسایل نقلیه جاده از 50 تن تا 8 تن را، به عرضتان رساندیم، متوجه شدید که هزینه راه اندازی و قیمت تمام شده باسکول های بدونه گودال مختصری کمتر از دستگاه های هم سطح می باشد.
ناگفته نماند که باسکول پلیس راهی یا روی زمین که بدونه گودبرداری هستند، نیاز به رمپ ورود و خروجی دارند که در قیمت تمام شده اثر می گذارد.
توضیحات داده شده، به صورت کلی مطرح شد، اطلاعات بیشتر را می توانید در بخشهای مختلف وب سایت، در مقالات انواع دیگر باسکول به جزء 50 تن دیجیتال ذکر شده، بدست آورید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید