پیاده سازی و خرید اینترنتی باسکول دیجیتالی کسری

باسکول کسری، عرضه کننده انواع باسکول های دیجیتالی، امکان خرید اینترنتی و آنلاین انواع تجهیزات توزین جاده ای به همراه پیاده سازی و نصب آنها را فراهم آورده است.
همانطور که می دانید باسکول های دیجیتالی در دو دسته بزرگ قابل تقسیم بندی می باشند.
دسته اول معروف به سنگین یا فوق سنگین هستند که به آنها باسکول های جاده ای می گویند.
علت این نامگذاری استفاده از وسایل نقلیه باربری مانند وانت، نیسان، خاور، انواع کامیون، انواع تریلر برای حمل کالا است که در ضمن نیاز به توزن دارند.
باسکول های جاده ای دیجیتالی با ظرفیت های 8 تن، 20 تن، 50 تن، 60 تن تا 120 تنی و برای معادن بزرک تا 200 تنی تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه و خرید و فروش می شوند.
خرید اینترنتی این تجهیزات به معنای شناخت محصولات مختلف، در دسترس قراردادن اطلاعات فوری به صورت آنلاین از طریق تلفن های ثابت و موبایل در تمام روز تا 11 شب، مشاور رایگان و عقد قرارداد خرید به صورت حضوری در مکان خریدار یا فروشنده می باشد.
دسته دوم معروف به باسکول صنعتی یا سبک یا باسکولت ها و آویزها هستند.
علت این نامگذاری به دلیل کاربرد بسیار فراوان این ابزار دقیق در اکثر مناطق صنعتی و تجاری است.
ظرفیت ترازو باسکولت ها از 30 کیلو گرم شروع و تا 5000 کیلو گرم ادامه دارد.
باسکول های آویز هم از 300 کیلویی شروع و حتی تا 10 تن و حتی 30 تن خرید و فروش می شوند.
خرید اینترنتی این دسته از دستگاههای صنعتی، بسیار مرسوم تر است.
بعد از مراودات لازم بین خریدار و فروشنده، تراکنش یا رد و بدل مالی صورت گرفته و در نهایت خرید مشتریان به صورتی دلچسب شکل می گیرد.
برای هر گونه خرید اینترنتی یا غیر اینترنتی می توانید با مشاوران وب سایت نیز در تماس باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید