کاربرد انواع باسکول 60 تن دیجیتال کسری

سایت سنجش دقیق کسری را می شناسید؟ می دانید که پر کاربرد ترین تجهیزات توزین جاده ای در ایران، 60 تن است؟ انواع باسکول دیجیتال را می شناسید؟
سایت کسری برای توزیع، عرضه، نصب و پیاده سازی انواع باسکول (60 تن، 50 تنی یا 8 تنی) با کاربرد های متفاوت می باشد.
باسکول چیست؟ خیلی از خوانندگان سایت که به صورت غیر حرفه ای با این کلمه برخورد می کنند، معنی دقیق آنرا نمی دانند.
باسکول همان ترازو است، تمام کالاهایی که باید به نحوی وزنشان مشخص شود این دستگاه برایشان کاربرد داشته و از باسکول دیجیتال با ظرفیت های تحمل بار متفاوت استفاده می کنند.
باسکول جاده ای دیجیتال، یکی از انواع این دستگاه هاست که برای توزین بار های سنگین با تناژ بالا کاربرد داشته و برای حمل بار یا محصولات و در نهایت توزین آنها، نیاز به وسیله نقلیه مانند تریلر، کامیون، نیسان، خاور و وانت می باشند.
باسکول های دیجیتال ارائه شده در وبگاه کسری، انواع مختلفی را شامل می شوند، از ترازو های سبک 100 کیلو گرمی تا باسکولهای سنگین در حد تحمل بار 60 تن معروف به تریلی کش. 50 تنی معروف به کامیون کش و انواع دیگر.
باسکول های 60 تن جاده ای دیجیتال، کاربرد فراوانی در اکثر صنایع، باغات، کارخانجات، پروژه های ساختمانی یا راهسازی، صنعت قیر و معدن، پتروشیمی و بنادر و گمرکات و خیلی مکانهای دیگر دارند.
به طور کل سیستم های توزین دیجیتال در سایت کسری باسکول، به سبک (ترازوی باشگاهی) و سنگین (مانند 60 تن تریلی کش)تقسیم بندی می شوند که خود این دو گروه بزرگ به دستجات کوچکتر تقسیم می گردند.
شما روزانه حداقل یکبار با یک ترازو در سوپرها یا تره بارها و یا در میوه فروشی و پروتئین فروشی ها روبرو شده و استفاده غیر مستقیم یا مستقیم انجام می دهید.
حال متوجه شدید که انواع باسکول دیجیتال در تمام زندگی بشر کاربرد مفید و فراوانی دارد؟

برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخشهای مختلف سایت باسکول کسری، سرکشی نموده و مطالب جالبی را مطالعه بفرمائید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید