کسری اولین تولید کننده باسکول دیجیتال جاده ای

شرکت سنجش دقیق کسری، اولین وب سایت عرضه کننده باسکول دیجیتال جاده ای، تولید کننده سیستم های توزین، به صورت آنلاین می تواند خدمات مشاوره ایی برای مدیران کارآمد در سراسر ایران مانند شیراز، مشهد، بندرعباس، کرمان، اصفهان و تهران ارائه دهد.
خدمات مشاوره ایی چیست؟ چه نیازی به آن خواهید داشت؟
با مشاوره و گرفتن راهنمایی های لازم، می توانید بهتر به نیاز سازمانتان پی برده و کالایی با درصد خطای پایین تر تهیه و استفاده نمایید.
یکی از این خدمات در صنعت باسکول دیجیتال جاده ای، شناخت مشتریان از استانداردهای موجود در ایران و جهان است.
باسکول های مکانیکی قدیمی که با استاندارد 747 تولید می شده اند، امروز منسوخ اعلام شدند و تولید کننده باسکول مانند کسری (بزرگترین و معروفترین برند نامی ایران)، باسکول های خود را براساس استاندارد تدوین شده نوین، 10274 تولید می کند.
با نگرش جدید به کیفیت باسکول های جاده ایی دیجیتال، سنجش دقیق کسری، تولید کننده سیستم های توزین و باسکول تمام الکترونیک، دقت بالای باسکول را سرمشق خود قرار داده تا در اوزان و اندازه گیری کالاهای مختلف، رو سفید بوده و بتواند به پند و اندرز آیات قرآنی در مورد کیل و اوزان عمل کند.
همانطور که میدانید کیل و میزان 23 مرتبه در قرآن گوشزد شده است. استاندارد اجرایی 10274 نیز براساس این قوانین شبانه روز تلاش خود را کرده است تا در ایران عزیزمان کم فروشی انجام نشود.
بحث بعدی شناخت صحیح از نیاز سازمانها به یک نوع دستگاه خاص و باصرفه است.
باسکول هایی با قیمت بالاتر و ظرفیت بالا، شاید از لحاظ مالی برای فروشندگان بهتر باشد، اما از لحاظ مالی و کاربردی برای خریداران بیهوده باشند.
همنطور است در انتخاب نوع لودسل، نمایشگر و …
همانطور که متوجه شدید، نیاز به مشاوره در سیستم های توزین دیجیتال به دلایل متعدد، واجب است.
می توانید برای خرید و فروش انواع باسکول های دیجیتال جاده ای و غیر جاده ای، به برترین عرضه کننده و تولید کننده باسکول، گروه کسری، در تمام ایران، بخصوص مشهد، شیراز، اصفهان و دیگر شهرها و استانها، اطمینان کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید