گواهینامه Emc ترازو باسکول دیجیتال چیست؟

آیا می دانید گواهینامه Emc ترازو باسکول های دیجیتال مانند باسکول 60 تن چیست؟ چرا باید این دستگاه های صنعتی دارای این گواهینامه باشند؟ کدام شرکت ساخت ترازو باسکول در ایران دارای این گواهینامه می باشند؟
ابتدا با کلمه Emc آشنا شویم بهتر است و سپس کاربرد این گواهینامه را در صنعت باسکول دیجیتال و ترازو های صنعتی دیجیتال توضیح داده خواهد شد.
Emc اختصار کلمات در عبارت Electromagnetic compatibility به معنی سازگاری الکترو مغناطیسی است.
Emc در صنعت برق، شاخه ایی علمی است، که بر تاثیرات جریان های الکترومغناطیسی در محیط پیرامونمان و همچنین اثر آنها روی وسایل الکترونیکی متمرکز می شود، تحقیق و جستجوی بسیار برای از بین بردن یا کم کردن این تاثیرات روی سیستمهای الکترونیکی انجام می دهند و با روشهای جدید و مختلف، تجهیزاتی تولید می کنند که نه خودشان روی محیط اثر الکترو معناطیسی بگذارند و نا تاثیرات آنها را بگیرند.
مسلم است که اهمیت این موضوع در زمانی که اندازه گیری دقیق با ترازو باسکول های دیجیتال از صنعتی 100 کیلویی تا جاده ایی 60 تن مد نظر باشد، بسیار بسیار پر رنگتر می شود.
از سال ا385 قرار بر این شد که در صنعت باسکول های دیجیتال نوین، نیز استاندارد Emc رعایت شود و گواهینامه و مجوز Emc به مراکز و تولید کنندگانی که ساخت استاندارد را رعایت می کنند، ارائه شود.
تمامی ترازو باسکول های دیجیتال مانند باسکول 60 تن تریلی کش، شرکت سنجش دقیق کسری نیز دارای مجوز مربوطه می باشد و شما می توانید با خیال راحت هر گونه دستگاه توزین مورد نظرتان را از شرکت خریداری نمایید و در صورت نیاز گواهینامه Emc نیز به شما نشان داده می شو.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید