فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

فرغون دامداری هاپر دیجیتال برای توزین وزن خوراک دام به کار می رود. انواع فرغون دیجیتال ایرانی تولید می شود که ظرفیت حجمی‌، وزنی و ابعاد لگن متفاوت دارند. شباهت آنها از نظر قطعات الکترونیکی در لودسل و نمایشگر‌ و از نظر ساختار مکانیکی لگن و بدنه‌، شاسی یا فونداسیون و چرخ برای حمل راحتر دستگاه است. فرغون هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم نیز در دامداری ها و مرغداری ها بزرگ استفاده می شود.

برای خرید و فروش فرغون دامداری هاپر دیجیتال با شماره 2389 320 0912 تماس بگیرید.

در ادامه مقاله بیشتر راجع به فرغون دیجیتال ها بخصوص ظرفیت 1000 کیلوگرم هاپر دیجیتال صحبت می کنیم.

راه های تماس خرید فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

فرغون دامداری هاپر دیجیتال چیست؟

فرغون ها وسیله ای برای توزین و وزن کشی خوراک دام در دامداری و دان مرغ در مرغداری ها هستند. این دستگاه ها بدلیل تفاوت نیاز دامداران و مرغداران در ظرفیت وزنی و ظرفیت حجمی‌، در انواع مختلف تولید می شود. یکی از این انواع به نام هاپر دیجیتال است. فرغون های هاپر دیجیتال یا کمپرسی دیجیتال یا حتی فرغون دیجیتال های تک چرخ همگی در دامداری ها کاربری دارند.

در بخش پایین انواع فرغون دیجیتال را از نظر تفاوت ظرفیت‌ وزنی و حجمی که تاثیر در شکل ظاهری شان دارد، شرح می دهیم.

انواع فرغون دامداری

انواع فرغون دامداری و مرغداری و کاربرد آنها

ابتدا باید بدانید که فرغون های دیجیتال هم در دامداری ها و هم در مرغداری ها و هم در صنایع ساختمانی کاربرد دارد. باسکول های دامداری دیگر مانند دامکش ها‌، کفی های بزرگ‌، باسکول های سنگین تریلی کش و کامیون کش و همچنین آویزها در صنعت دام و طیور استفاده فراوان دارند.

انواع فرغون دامداری دیجیتال از لحاظ نامگذاری (‌‌‌مرغداری‌)

 • فرغون دیجیتال
 • کمپرسی دیجیتال
 • هاپر دیجیتال

این سه دسته نامگذاری باسکول فرغونی تنها بدلیل ساختار ظاهری در تولیدشان به نسبت افزایش ظرفیت وزنی و حجمی می باشد.

اما در صنعت توزین به تمام آنها فرغون دیجیتال گفته می شود.

انواع ظرفیت وزنی و حجمی فرغون دامداری چیست؟

فرغون های دامداری و مرغداری چرخدار ظرفیت های وزنی و حجمی ذیل را دارند که به همراه تعداد چرخ به آنها اشاره می کنیم:

 • 200 کیلو 2 چرخ با ظرفیت حجمی 50 تا 60 کیلو
 • 250 کیلو گرم، 300 کیلو و 400 کیلو گرمی 1 چرخ ظرفیت حجمی به ترتیب 70 کیلو‌، 100 کیلوگرم و 120 کیلو
 • کمپرسی دیجیتال 500 کیلو‌گرم‌، 600 کیلو گرم و 700 کیلو 4 چرخ با ظرفیت حجمی از 220 تا 250 کیلو‌، 280 تا 300 کیلوگرم و 400 تا 420 کیلویی
 • هاپر دیجیتال 700 کیلو‌، 1000 کیلو یا یک تن و 1200 کیلوگرم 4 چرخ دارای ظرفیت حجمی از 420 کیلو‌، 800 کیلوگرم و 1000 کیلوگرم

خب این مقاله اختصاص به فرغون باسکول 1 تن هاپر دیجیتال دارد که در بخش بعدی بیشتر از این دستگاه شناخت پیدا می کنید. با ما همراه باشید.

فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم (‌مرغداری‌)

این دستگاه نیز برای توزین وزن خوراک دام در دامداری ها کاربرد فراوان دارد. ساختار ظاهری دستگاه و درب اهرمی آن کمک به ریزش خوراک دام براحتی در چال می کند. هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرمی از نظر الکترونیکی دارای:

 • 4 عدد لودسل یا حسگر وزن
 • 1 عدد نمایشگر

است و ظرفیت حجمی آن 800 کیلو می باشد. این دستگاه از نظر ساختار مکانیکی دارای:

 • 4 عدد چرخ ( 2 عدد ثابت و 2 عدد گردان‌)
 • لگن بزرگ با درب اهرمی
 • شاسی مقاوم وقوی

است و تمام این اجزا برروی شاسی نصب می شوند و باسکول آماده است تا با وزنه کالیبراسیون‌، کالیبره و جهت استفاده تنظیم صفر شود. کاتالوگ دستگاه را می توانید مشاهده نمایید.

کاتالوگ فرغون هاپر دیجیتال 1000 کیلو درب اهرمی

فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

قیمت فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

فرغون های دیجیتال انواع مختلفی که به رویتتان رسید‌، دارند. در نتیجه لیست قیمت انواع باسکول فرغونی در هر شرکت سازنده ی این محصولات وجود دارد. فرغون دامداری یا مرغداری هاپر دیجیتال چندین ظرفیت دارد که فرغون هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم یکی از انواع آن می باشد.

قیمت این محصول بدلیل اینکه برای متقاضیانش سفارشی تولید می شود‌، به روز اعلام می شود.

البته به جای این محصول بسیاری از دامداران از فرغون هاپر 700 کیلویی استفاده می کنند که قیمت آن 24/500/000 هزار تومان است.

فرغون دامداری هاپر دیجیتال 700 کیلوگرم

راه های تماسخرید فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

بعد از درخواست قیمت فرغون دامداری هاپر دیجیتال و اطلاعات محصول‌، نوبت به خرید دستگاه می رسد که در ادامه مراحل دریافت محصولتان هم می پردازیم.

خرید فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

برای خرید دستگاه های فرغون دیجیتال و هر باسکول و ترازویی روند شرکت تجهیز دقیق کسری به دو روش می باشد:

 1. روش حضوری‌: که به محل فروش فرغون دامداری مورد نظرتان تشریف می آورید و بعد از بررسی و تست آن‌، واریز وجه انجام می دهید.
 2. روش آنلاین اینترنتی و تلفنی‌: شما در هر حال با یک تماس تلفنی با ما ارتباط می گیرید. حالا چه شما فرم کرده باشید یا پیامی بدهید ما با شما تماس بگیریم و یا شما با ما تماس تلفنی برقرار نمایید. ارسال کاتالوگ‌، مشخصات و مزیت های محصول‌ و فیلم های موجود به شما از طریق یکی از شبکه های اجتماعی در دسترس شما برایتان ارسال می شود. واریز وجه که انجام شد، شما عکس فیش واریزتان را برای تایید مالی برایمان می فرستید.

خب تا اینجا وجه محصول انجام شد. دیگر کار تمام است، می ماند ارسال بار و رسیدن آن بدست مشتریان عزیزمان و خدماتی که بعهده کسری باسکول است.

خدمات پس از فروش کسری باسکول‌:

 • ارسال و پی گیری رسیدن فرغون 1000 کیلوگرم بدست مشتریان
 • انجام گارانتی ها در مدت 12 ماه
 • خدمات پس از فروش 10 ساله
 • پشتیبانی شبانه روزی

کسری باسکول صفر تا صد یعنی از انتخاب تا انجام خدمات پس از فروش دستگاه، در کنار شماست که با خیالی راحت و بدون دغدغه خریدتان را انجام دهید.

خرید فرغون دامداری هاپر دیجیتال 1000 کیلوگرم

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
5

 1. سلام
  امیدوارم تنوع دستگاههای هاپر دیجیتال برای استفاده در مرغداریها و دامداریها و صنعت خوراک دام و طیور موجب بهره برداری بهتر و مفید تر باشد.
  با احتزام

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید