باسکول | بازار فروشگاه اینترنتی خرید و فروش باسکول

باسکول Weighbridge
کسری باسکول سایت فروش

بازار فروشگاه اینترنتی خرید و فروش باسکول کسری، امروز و هر روز لیست قیمت باسکول جاده ای و سبک کوچک دیجیتالی را اعلام می کند. قیمت دستگاههایی مانند باسکول 60 تن فلزی تریلی کش برای محصولات کشاورزی (سایت باسکول کشاورزی)، گمرکات و  سایر صنایع، در سایت حاضر برای سراسر ایران و کشورهای همسایه به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان در اختیارتان قرار می گیرد.

باسکول Weighbridge | فروشگاه اینترنتی باسکول ترازو دیجیتال

فروش اینترنتی باسکول امروز در اکثر سایتهای صنعت توزین دیجیتالی جذابترین کاری است که این روزها از طریق آنلاین دنیای مجازی انجام می شود. خرید و فروش در سطح اینترنت نیازمند ایجاد فروشگاه اینترنتی آنلاین برای مشاوره و پاسخگویی سریع برای مشتریان بازدیدکننده از سایت می باشد.

بازار باسکول ترازو در ایران و جهان، هم بصورت فروشگاه اینترنتی باسکول ترازو هست و هم بصورت سنتی و در مکانهای فیزیکی مانند کارخانجات یا شرکت های تولید کننده ی باسکول می باشد. کسری باسکول یکی از باسکول فروش آنلاین است.

عکس باسکول کامیون کش جاده ای

عکس باسکول

در ادامه به مزیت ایجاد بازارهای و فروشگاه ههای اینترنتی در صنعت توزین می پردازیم.

بازار باسکول ایران | مزیت بازار فروشگاه اینترنتی ترازو باسکول

امروزه بخصوص با شیوع بیماری کرونا coronavirus یا کووید 19، مشغلات روزانه انسان ها و کمبود وقت، بازار فروشگاه اینترنتی ترازو باسکول رونق بسیاری دارد. بیشتر خریداران دستگاه های توزین دیجیتالی ترجیح می دهند، از طریق وب سایت ها محصول و شرکت های تولید کننده باسکول را پیدا و تلفنی قیمت ها را دریافت و خرید باسکول را انجام دهند.

کارخانه تولید کننده باسکول ترازو در ایران

اکثر کارخانه های تولید ترازو و باسکول یا نمایندگی فروش باسکول دارند و یا سایت های فروش دستگاه ها را دارند و یا در هر دو مسیر فروش را با قیمت های منحصر بفرد خودشان انجام میدهند.

کسری باسکول نیز با توجه به موارد بالا خرید و فروش انواع باسکول های کوچک سبک و بزرگ سنگین دیجیتالی را به هر دو طریق سنتی و آنلاین انجام میدهد.

عکس کارخانه توزین قیر

کارخانه تولید باسکول

لیست قیمت باسکول ترازو 1401

لیست قیمت باسکول ترازو، تجهیزات توزین کوچک، بزرگ و سنگین با توجه به نوسانات آهن و دلار و بقیه پارامترهای دخیل در امر تولید، شرایط سیاسی ایران و تحریم ها، بایستی روزانه اعلام شود. قیمت فروش آنلاین باسکول امروزه به همین شکل به مشتریان اعلام می شود.

در نتیجه فروش اینترنتی باسکول و ترازو تمام تولید کننده های آنرا ملزم به ایجاد لیست قیمت روزانه کرده است. ما نیز قیمت های فروش باسکول را روزانه و آنلاین تقدیم مشتریان عزیز خواهیم کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید