قیمت باسکول و سیستم های توزین در بسته بندی

قیمت باسکول و سیستم های توزین در صنایع مختلف مانند بسته بندی مواد غذایی از مهم ترین سوالات مصرف کنندگان و تولید کنندگان است. زیرا که از دیرباز تاکنون، قیمت نوعی تداعی کیفیت محصول است. قیمت گذاری بر اساس اصولی شکل می گیرد که در ادامه به آن پرداخته می شود.

در سیستم های توزین مانند باسکول دیجیتال و غیر دیجیتالی (سبک صنعتی و سنگین جاده ای) یا دستگاه های بسته بندی حجمی غیر دیجیتالی  یا توزین دار دیجیتال، کیفیت مورد توجه تولید کننده دستگاه ها می باشد.

استفاده از مواد و قطعات عالی یا متوسط، در قیمت دستگاه اثر گذار است.

استفاده از مواد و قطعات عالی یا متوسط، در قیمت دستگاه اثر گذار است.

کیفیت و قیمت باسکول

بهترین کیفیت انواع باسکول و دستگاه های توزین دار:

از آنجا که کیفیت دستگاه (باسکول یا بسته بندی) در میان تولید کنندگان، مسئولان اداره استاندارد و ذیر بط، مصرف کنندگان و کاربران دستگاه بسیار مهم است، همیشه رعایت بهترین استاندارها مورد توجه و بحث این صنف است.

برای دستیابی به بهترین کیفیت در صنعت تولید انواع دستگاه های توزین، باید از جدیدترین استاندارد های جهانی و ایرانی استفاده نمود.

انواع باسکول یا دیگر دستگاه های توزین دار که از لحاظ تکنولوژی بروز و پیشرفته باشد، می تواند مراحل توزین را با دقت بالا، سریع و آسان سریعتر و آسانتر میسر نماید.

کیفیت و قیمت گذاری
در بازار امروز در ایران و جهان کیفیت حرف اول و آخر را میزند.

قیمت دستگاه هایی که بر اساس رعایت استاندارد ها تولید می شود، مسلم است که متناسب با کیفیت سنجیده می شود.

 

کیفیت باسکول

در 4 مرحله ساده عکس بالا، بها دادن به کیفیت خوب یا عالی انواع باسکول دیجیتال، اختصاص دادن بخش مهم بازار را به همراه دارد و موجب پیشرفت شرکت مربوطه و در نهایت ادامه حیات در عرصه اقتصادی بازار ایران است.
در نظر داشته باشید که اگر بازار مصرفی، مربوط به وزن کردن باشد، موضوع به مراتب مهم تر است، چرا که در قرآن مجید بارها به دقت در کیل و وزن اشاره شده است.

تولید انواع باسکول جاده ای و سبک ۳ مرحله مهم دارد:

۱. طراحی دستگاه و بکار گیری تکنولوژی مناسب در تولید بر اساس علم و فناوری روز
۲. کیفیت دستگاه که به مصالح و مواد مصرفی در ساخت بستگی دارد
۳. تایید اداره استاندارد در همان محصول

قیمت باسکول

 

 • طراحی و تکنولوژی مناسب
  باسکول های جاده ای و غیر جاده ایی و دستگاه های توزین دار بسته بندی. بدلیل اینکه اکثر سازندگان معتبر، از علم و فناوری روز عقب نیستند می توان به طراحی نوین آنها اطمینان داشت.

شرکت باسکول کسری و نورا صنعت سعی در ارائه باسکول و دستگاه هایی بسته بندی، دانش بنیان کرده است.ت.

 • کیفیت دستگاه
  بیشترین تولید دستگاه های امروزی دیجیتال یا غیر دیجیتالی، تلفیقی از علم مکانیک (سازه های باسکول جاده ای، دستگاه بسته بندی حجمی)، الکترو مکانیک، پنو ماتیک و الکترونیک است.
  اگر از مصالح خوب و مطابق با استاندارد، آلیاژهای مناسب، قطعات با کیفیت بخصوص در بخش توزین دیجیتال مانند لودسل، نمایشگر استاندارد و … استفاده شود، کیفیت تولید تضمین می گردد.

شرکت کسری باسکول و نورا صنعت، با ارائه ی گارانتی مدت دار و خدمات پس از فروش، سعی در تامین رضایت خاطر مشتریان کرده است.

 • تایید یه اداره استاندارد
  باسکول های جاده ای و سبک و دستگاه های بسته بندی توزین دار یا حجمی، می بایست زیر نظر تولید گنندگانی، ساخته شوند که مجوز استاندارد در تمام بخشهای محصول داشته باشند.

گروه صنعتی نورا کسری، در طول زمان و ارائه دستگاه های مجوز دار، همیشه اعتماد مشتریان را کسب کرده است.

قیمت انواع باسکول سبک و سنگین جاده ای:

قیمت انواع سیستم های توزین باسکول و ترازو، پس از مشاوره و با توجه به انتخاب شما از لیست ذیل، اعلام می شود.

 

قیمت باسکول

مساوی بودن قیمت دو کالای مشابه، مانند باسکول جاده ای 60 تنی، دلیل بر تساوی کیفیت آنها نمی باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک
0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید