باسکول فرغون کش

باسکول یک وسیله‌ی اندازه‌گیری وزن است که به طور عمومی در صنایع و مکان‌های دیگر استفاده می‌شود. باسکول فرغون کش ار انواع باسکول های صنعتی چرخدار می باشد. در ادامه توضیح بیشتر در مورد فرغون دیجیتال یا فرغون باسکولی داده می شود.

باسکول فرغون کش 200 کیلویی    ارابه تک چرخ فرغون دیجیتال 250 کیلویی

کاسه فرقون باسکول فرغون کش 300 کیلویی    باسکول فرغونی 400 کیلو گرم تک چرخ

فرغون کمپرسی 500 کیلویی 4 چرخ    باسکول فرغون کش 600 کیلویی کمپرسی

باسکول فرغون کمپرسی 700 کیلویی درب اهرمی    باسکول فرغون کش 1000 کیلویی هایپر دیجیتال

باسکول فرغون کش 1200 کیلویی هایپر دیجیتال

باسکول فرغون کش

یکی از نوع‌های باسکول‌، باسکول فرغون کش است. این نوع باسکول به طور اختصاصی برای اندازه‌گیری وزن مواد در لگن یا محفظه هایی فرغون‌ شکل طراحی شده است. فرغون دیجیتال لگن بزرگ ظرفیت 500 کیلو به بالا دارد. کاسه فرغون هم مناسب ظرفیت از 250 کیلوگرم تا 400 کیلوگرم تک چرخ می باشد.

بیشتر بدانید:
ظرفیت حجمی باسکول فرغون کش از 70 کیلو باسکول 200 کیلو تا 1000 کیلوگرم باسکول فرغونی 1200 تن‌، متفاوت است.

تفاوت میان فرغون و باسکول فرغون کش دیجیتال

فرغون‌، یک جسم از جنس فلزی است که برای جا به جایی مواد مختلف و اشیاء استفاده می‌شود. اما فرغون باسکول دار یا فرغون دیجیتال برای توزین مواد مانند خوراک دام در صنعت دام و طیور‌، توزین اشیاء مانند فلزات و گچ در صنعت ساخت و ساز و دیگر مکان های صنعتی و تجاری کاربری دارد.

مواد و اشیاء در فرغون باسکولی دیجیتالی توزین می شوند و علاوه بر آن مانند فرقون معمولی نیز وظیفه جابجایی و حمل بارش را بعهده دارد. یعنی کاملاً با فرغون معمولی فرق دارد و فقط از لحاظ ظاهری شبیه واگن فرغون می باشد.

بیشتر بدانید:
در ظرفیت های بالای 500 کیلو گرم‌، باسکول فرغون کش دیجیتال اصلا شباهت ظاهری هم با فرغون معمولی ندارد.

انواع باسکول فرغون کش

مشخصات انواع باسکول فرغون کش

انواع باسکول فرغون کش مشخصات عمومی کلی و مشخصات فنی متفاوتی دارند. مشخصات عمومی انواع باسکول فرغون کش: شامل بدنه باسکول‌، چرخ و لاستیک‌، شاسی باسکول فرغون کش‌، کاور نمایشگر باسکول‌، لودسل باسکول load cell‌، نمایشگر باسکول دیجیتال Indicator و پیچ و مهره برای نصب و رگلاژ باسکول می باشد.

کاربرد باسکول فرغون کش دیجیتال

باسکول فرغون کش اغلب در مرغداری ها‌، دامداری ها‌، کارگاه‌های صنعتی و کارگاه‌های ساختمانی استفاده می‌شود. هنگامی که مواد بصورت فله ای یا غیر فله ایی در محفظه فرغون ریخته می شود‌، وزن آن به صورت دقیق نمایش داده می‌شود.

باسکول فرغون کش به صورت یکپارچه و مستحکم ساخته شده است تا وزن فرغون‌ها را به درستی اندازه‌گیری کند. این باسکول ها معمولاً دارای صفحه‌نمایشی یا نشان دهنده indicator هستند که به کمک آن می‌توان وزن فرغون دیجیتال را به صورت دیجیتال مشاهده کرد.

استفاده از باسکول فرغون کش در صنایع و کارگاه‌ها به دلیل دقت و قدرت اندازه‌گیری آنها بسیار مفید است. این باسکول ها از ابزارهایی هستند که به صورت روزانه استفاده می‌شوند و به کمک آنها می‌توان وزن اشیاء را به صورت دقیق و با قدرت بالا اندازه‌گیری کرد. علاوه بر این، باسکول فرغون کش همچنین قابلیت اندازه‌گیری وزن مورد نیاز در محیط‌های صنعتی سنگین تا ظرفیت 1200 کیلوگرم را نیز داراست.

راههای تماس برای باسکول فرغونی 300 کیلویی 1 چرخ

استفاده از باسکول فرغون کش در کارگاه‌های ساختمانی بسیار مهم است، زیرا اجسام سنگینی مانند بلوک‌های ساختمانی، آهن‌آلات و مصالح ساختمانی دارای وزن بالایی هستند و برای انتقال و حمل آنها لازم است وزن آنها نیز به دقت اندازه‌گیری شود. با استفاده از باسکول فرغون کش، کارگران می‌توانند وزن اشیاء را به راحتی و با دقت بالا اندازه‌گیری کنند.

همچنین، باسکول فرغون کش در صنایع دیگر نیز کاربرد دارد، مانند صنعت فلزات، صنایع غذایی و غیره. در این صنایع، ممکن است نیاز به اندازه‌گیری وزن مواد خام، محصولات نهایی یا مواد بسته‌بندی شده باشد و با استفاده از باسکول فرغون کش، می‌توان این اندازه‌گیری را به صورت دقیق و قابل اعتماد انجام داد. البته باسکول های صنعتی دیگر مانند باسکول کفی یا باسکول چرخدار میدانی در بعضی صنایع کاربرد بهتری دارند که در مقالات توضیح داده شده است.

باسکول فرغون کش یکی از ابزارهای اساسی در صنایع مختلف است که به دلیل دقت، قدرت اندازه‌گیری و قابلیت استفاده در شرایط سخت، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با کسری باسکول تماس بگیرید

تماس با عبدالرضا کسری

انواع باسکول فرغون کش چرخ دار

فایل گیف کاتالوگ انواع باسکول فرغون کش

قیمت باسکول فرغون کش

باسکول فرغون کش دیجیتال یا فرغون دیجیتال همانطور که اشاره شد در ظرفیت های مختلف تولید می شود.
قیمت باسکول فرغون کش با توجه به انتخاب ظرفیت مورد نیاز در سازمان شما‌‌، تعیین می شود. تغییراتی چون نرخ دلار و هزینه هی سربار بر روی قیمت باسکول فرغونی اثر دارد که نمی توان قیمت خرید ثابتی را در طول زمان به مشتری اعلام نمود. البته کسری باسکول قیمت روز تمام محصولات را می تواند تلفنی یا حضوری به اطلاعتان برساند.

تماس با عبدالرضا کسری

خرید باسکول فرغون کش دیجیتالی

با توج به انواع ذکر شده باسکول فرغون دار‌، خرید باسکول فرغون کش دیجیتالی می بایست بر اساس نیاز حوزه کاربر مورد نظر‌، بعد از بررسی و مشاوره انجام گیرد.

کسری باسکول با تیم متخصص و مجربشان همیشه آماده پاسخگویی و مشاوره برای بهترین انتخاب و با کیفیت ترین باسکول مناسب حوزه کاری شما می باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

  • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
  • باسکول نیسان کش 10 تن
  • باسکول خاور کش 20 تنی
  • باسکول تک کش 30 تن
  • باسکول کامیون کش 40 تنی
  • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
  • باسکول دامپ تراک
1

  1. با سپاس از توضیحات کامل شما در سایت و‌تماس تلفنی امیذوارم خمکاری خوبی در زمینه های مختلف تولیدات شما داشته باشیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید