انواع باسکول فرغونی دیجیتال

انواع باسکول فرغونی دیجیتال کدامند؟ باسکول فرغونی برای توزین وزن خوراک دام و دان مرغ در صنعت دامداری و مرغداری به کار می رود. فرغون دیجیتال چرخدار با لودسل و نمایشگر و بدنه بسیار مقاوم و رنگ صنعتی‌، در انواع ظرفیت حجمی و وزنی در ایران تولید می شود.
ما در شرکت کسری باسکول مفتخریم که باسکول های فرغونی دیجیتال که از انواع باسکول های صنعتی اند‌، با کیفیت بالا‌، همراه با تکنولوژی پیشرفته تولید می کنیم. برای تهیه انواع باسکول فرغونی دیجیتال با شماره 2389 320 0912 تماس بگیرید.

کاتالوگ انواع باسکول فرغونی دیجیتال

انواع باسکول فرغونی دیجیتال

عکس های ذیل انواع باسکول فرغونی چرخدار در ظرفیت های حجمی و وزنی مختلف را نشان می دهد.

انواع باسکول فرغونی دیجیتال 200 کیلو  انواع باسکول فرغونی دیجیتال 250 کیلو

انواع باسکول فرغونی دیجیتال 300 کیلو   انواع باسکول فرغونی دیجیتال 400 کیلو

انواع باسکول فرغونی دیجیتال 500 کیلو انواع باسکول فرغونی دیجیتال 600 کیلو

 

انواع باسکول فرغونی دیجیتال 600 کیلو 3 چرخانواع باسکول فرغونی دیجیتال 700 کیلو

انواع باسکول فرغونی دیجیتال 700 کیلو هاپر انواع باسکول فرغونی دیجیتال 1000 کیلو هاپر

انواع باسکول فرغونی دیجیتال 1200 کیلو هاپر   انواع باسکول فرغونی دیجیتال چرخدار

در ادامه به شرح اینکه باسکول های فرغونی چی هستند؟ کجا به کار می روند؟ انواع آن کدام هست؟ می پردازیم.

باسکول فرغونی چیست؟

از تجهیزات صنعت دام و طیور باسکول فرغونی یا فرغون باسکولی‌، ترازو توزین پرنده و باسکول های دامکش می باشد‌ که در صنعت توزین طراحی و تولید می شوند.
البته باسکول های 60 تنی و 50 تنی جاده ای‌‌، باسکول های کفی‌، باسکول آویز و انواع دیگر ترازو باسکول هم در این صنعت کاربرد دارند و جز تجهیزات دامپروری مفید می باشند.

فرغون دیجیتال مرغداری یکی دیگر از نامهای همین دستگاه پر مصرف در صنعت مرغداری و گاوداری می باشد. چرا که جیره بندی دقیق غذای جوجه و دام و تهیه خوراک دام مانند سویا و ذرت برای مرغداران بسیار مهم است و توسط همین دستگاه اندازه گیری می شود. باسکول های فرغونی و ترازو توزین جوجه با هدف تعیین مقدار خوراک دان و وزن جوجه ها در دوره جوجه ریزی بکار می روند.

بیشتر بدانید:
 مسلم است که باسکول فرغونی در صنعت های مختلف نیز کاربرد دارد. صنایع ساخت و ساز‌، کارگاهها و در تجارت با هدف توزین مواد و اشیاء در حد 70 تا 1000 کیلوگرم از این وسیله استفاده می شود.

انواع باسکول فرغونی دیجیتال

فایل گیف و توضیح مختصر داده شده در ذیل، انواع باسکول فرغونی از لحاظ ظرفیت را به همراه مشخصات فنی‌ در اختیارتان قرار می دهد.

انواع باسکول فرغونی

فایل گیف ذیل هم به شما در شناخت مشخصات انواع فرغون دیجیتال کمک می کند.

مشخصات فنی انواع باسکول فرغونی دیجیتالی

هر باسکول دیجیتالی مشخصات فنی و عمومی خاص خودش را دارد. اجزای مختلف باسکول های فرغون دیجیتال نیز منحصر بفرد و شامل موارد ذیل می باشد:⇓

فرغون ترازو دار یا باسکول فرغونی دیجیتالی عموماً از دو بخش تشکیل می شود:

1- بخش مکانیکی

 •  بدنه باسکول فرغونی که باسکول فرغون و فرغون ترازو دار هم گفته می شود‌، از یک محفظه یا کاسه فرغون که به صورت ذوزنقه ایی برای حجم توزین بیشتر ساخته می شود که مناسب بارگیری خوراک دام و طیور‌ و غلات مانند ذرت و سویا‌، مصالح ساختمانی‌، مواد برخی صنایع دیگر مانند فلزات و ساخت و ساز است‌‌، است.
  طراحی و ساخت کاسه یا محفظه باسکول فرغونی به نحوی است که ریزش بار‌، حمل بار و توزین آن به سادگی انجام می شود. کاربران فرغون باسکول های دیجیتالی به سادگی با آن کار می کنند.
  بدنه باسکول فرغونی از جنس آهن مقاوم و محکم می باشد و با رنگ های الکترواستاتیک چکشی پوشیده می شوند. رنگ چکشی  صنعتی در مقابل سایش‌، مواد شیمیایی‌ و اصطکاک و … بسیار دوام دارد. به مرور زمان پوسته پوسته نمی شود. انواع رنگ چکشی .صنعتی در بازار موجود می باشد.

خرید انواع باسکول فرغونی دیجیتال

 • محفظه نمایشگر باسکول فرغونی یا قاب محافظ نمایشگر‌، جعبه ای درب دار است که نمایشگر را در مقابل ضربه‌، آفتاب و کلیه عوامل بیرونی محافظت می کند. کاور نمایشگر باسکول همان قاب یا کابین نمایشگر می باشد.
 • چرخ باسکول فرغونی یا لاستیک باسکول فرغونی به جابجایی فرقون دیجیتال با بار یا بدون بار‌، کمک فراوانی می کند. لاستیک باسکول های فرغونی از جنس دایکاست و پاترولی یا لاستیک 4 لایه می باشد. معمولاً این دستگاه ها تک چرخ یا 4 چرخ می باشند. ظرفیت باسکول تعداد چرخ ها را معلوم می کند که در ادامه به ظرفیت های باسکول های فرغونی چرخدار نیز می پردازیم.
 • شاسی باسکول فرغونی یا فوندانسیون‌، محل قرار گرفتن و نصب تمام اجزای تشکیل دهنده (الکترونیکی و مکانیکی) آن می باشد.
  پیچ و مهره‌، کابل و پیچ های رگلاژ در مسیر نصب نیز استفاده می شوند.

2- بخش الکترونیکی

 • نمایشگر باسکول فرغونی یک صفحه نمایش دیجیتال است که وزن بار را نشان می‌دهد. نمایشگر باسکول فرغونی به بدنه یا کاسه فرغون روی شاسی متصل می شود. نمایشگر می تواند دارای صفحه نمایش Led یا Lcd باشد.
  انواع نمایشگر نیز برای ترازو فرغونی استفاده می شود مانند A12 و T7
 • لودسل باسکول فرغونی یا حسگر وزن Load cell‌، وظیفه ارسال سیگنال که در نتیجه فشار وارده بر محفظه فرغون یا کاسه فرغون به همراه بار داخل آن‌، ایجاد می شود‌، به نمایشگر یا نشاندهنده Indicator را دارد.

راه های تماس برای خرید باسکول فرغونی 600 کیلوگرمی

ویژگی های باسکول فرغونی

باسکول های فرغونی کسری باسکول شامل ویژگی های زیر است:

 • – دقت بالا: باسکول های ما با دقت بالا تولید می شوند تا وزن صحیح محموله ها را به شما ارائه دهند. این دقت بالا به شما کمک می کند تا به طور دقیق و با اطمینان وزن محموله ها را اندازه گیری کنید.
 • – قابلیت تحمل بار زیاد: باسکول های ما با قابلیت تحمل بار زیادی طراحی شده اند. این به شما امکان می دهد تا برای اندازه گیری وزن محموله های سنگین و حجیم از باسکول ما استفاده کنید بدون اینکه نگرانی از شکستن یا آسیب دیدن باسکول داشته باشید.
 • – پایداری و استحکام: باسکول های ما با استفاده از مواد با کیفیت بالا و فناوری پیشرفته ساخته می شوند. این به شما اطمینان می دهد که باسکول شما پایداری و استحکام مناسبی داشته باشد و بتوانید از آن برای مدت طولانی استفاده کنید.
 • – سهولت استفاده: طراحی ساده و کاربر پسند آنها به شما امکان می دهد تا به راحتی و بدون نیاز به آموزش ویژه ای از آنها استفاده کنید.

قیمت انواع باسکول فرغونی دیجیتال

قیمت انواع باسکول فرغونی دیجیتالی

با انواع باسکول فرغونی آشنا شدید. قیمت باسکول فرغونی با توجه به ظرفیت باسکول‌، نوع آهن بدنه و شاسی‌، لودسل آن‌، نمایشگر های مختلفی که موجود هست و برند کارخانه سازنده که باکیفیت بودن یا نبودن را تضمین می کند‌، بستگی دارد.
بدین ترتیب شما با یک لیست بلند بالا از این محصول روبرو می شوید که ممکن است گیج کننده باشد و انتخاب محصول را برایتان سخت کند.
بهتر است برای انتخاب صحیح و استعلام قیمت روز فرغون های دیجیتالی می توانید با شرکت تماس بگیرید.
بعد از مشاوره با مهندس عبدالرضا کسری و انتخاب محصول، نوبت به خرید آن می رسد. در ادامه نحوه خرید ترازو باسکول فرغونی را شرح می دهیم.

خرید انواع باسکول فرغونی دیجیتالی

خرید انواع باسکول فرغونی دیجیتالی‌،بسیار سهل و آسان از کسری باسکول انجام می شود.
یا شما حضوری تشریف می آورید که بعد از رویت و انتخاب باسکول فرغون دار‌، هزینه آنرا می پردازید.
یا بصورت تلفنی و اینترنتی تمام کارها از قبیل مشاوره‌، ارسال کاتالوگ و فیلم انجام می شود. بعد از تعیین قیمت نهایی باسکول‌، وجه را واریز و عکس فیش واریز را برای مالی شرکت می فرستید.

حال مرحله آخر یعنی ارسال بار و رسیدن مطمئن آن بدست شما مشتریان است که همگی به سرعت انجام می شود.

باسکول فرغونی راههای تماس

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 9

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ترازو نیز مانند باسکول برای توزین اجسام مایع‌، جامد و گار بکار می رود. فقط بدلیل توزین اجسام سبک از گرم تا 50 و 60 کیلوگرم با کلمه ترازو نامبرده می شوند. البته مرز خاصی هم از لحاظ ظرفیتی نمی توان قائل شد. گامی به باسکولت صنعتی 100 کیلوگرمی‌، ترازو 100 کیلویی گفته می شود.

باسکول جاده ای بدلیل حمل اجسام سنگین و بزرگ‌، با وسایل نقلیه مانند وانت‌، نیسان‌، خاور‌، کامیون تک‌، کامیون جفت‌، تریلی و دامپ تراک معادن، با کلمه جاده بکار برده می شودند.
باسکول های جاده ای بسته به وسیله نقلیه که روی کفی باسکول قرار می گیرند نامگذار شده اند. مانند باسکول وانت کش‌‌، باسکول نیسانی‌، باسکول خاورکش‌، باسکول کامیون کش‌‌، باسکول تریلی کش و باسکول دامپ تراکش غول آسا.

باسکول های جاده ای گاهی بر اساس وزنی که تحمل می کنند و ظرفیت بار مواد بعلاوه وزن وسیله حمل و نقل کالا نامگذاری می شوند. مانند باسکول 8تنی‌، باسکول 10تن‌، باسکول 20تنی‌، باسکول 30تن کامیون تک‌، باسکول 40 یا 50تن کامیون جفت و باسکول 60تن تریلی کش.
بهتر است بدانید باسکول دامپ تراک از 60 تن تا 100 یا 120 و حتی تا 200 تن سفارشی ساخته می شود.

باسکول جاده ای گاهی بر اساس ابعاد پلتفرم مانند 4 متری‌، 5 متری‌، 6 متری‌، 8 متر و 16 متری و گاهی بر اساس جنس سازه پلتفورم مانند باسکول بتنی پیش ساخته‌، باسکول فلزی یا تمام فلز نیز نامگذاری می شود.

انواع باسکول و ترازو بعد از شناخت تفاوت ها و انواع تولید شده که در فوق اشاره شده است‌، مطرح می شود. به صورت خلاصه انواع ترازو و باسکول را نام می بریم و برای اطلاعات بیشتر می توانید روی آن کلیک و به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

باسکول و ترازو ⇓

باسکول های جاده ای ⇓

 • باسکول وانتی و نیسانی 8تن
 • باسکول نیسان کش 10 تن
 • باسکول خاور کش 20 تنی
 • باسکول تک کش 30 تن
 • باسکول کامیون کش 40 تنی
 • باسکول تریلی کش 50 تن یا باسکول تریلی کش 60 تنی
 • باسکول دامپ تراک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید